Myslím si, že i UZSVM by mělo být zodpovědné a to za zapůjčení peněženky přes kterou se uskutečnil převod Bitcoinu na Koruny a tím je vlastně zlegalizoval. Když šéfka zakázala svědka při otevíraní peněženky s Bitcoiny z důvodů že se ji to ,,zdálo nebezpečné,, tak proč si pak neověřila odkud ty Bitcoiny pocházejí, ale beze všeho zapůjčila peněženku na prodej těchto Bitcoinu přes ní. Tady UZSVM udělalo chybu ať již vědomě anebo nevědomě a proto by za to taky měl být zodpovědné a nést případné následky. Proto by se oponenti kauzy měli zaměřit taky na tohle a dokázat že i UZSVM se na tom podílelo. To by byl další hřebík do rakve téhle zkorumpované a lživé vlády. S úsměvem čekám na to, jakou lež si opět vymyslí Fiala a spol.
Zajímalo by mne proč se ÚZSVM od toho distancuje. Zakázala sice dalšího svědka při otevíraní peněženky, ale na druhou stranu zapůjčilo svou (vlastně státní) čistou peněženku na proprání a zlegalizování Bitcoinu. Ta miliarda by se prodejem a směnou Bitcoinu na peníze přes tuhle peněženku vlastně zlegalizovala a byla ,,čistá,,
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
Jsem rád že vyšly najevo další věci ohledně BTC. Stát totiž už ty BTC prodal ale tím způsobem že zkasíroval peníze od kupců, ale BTC nedodal. Nyní kupující požadují své BTC za které již zaplatili. Takže stát ne že nic neztratil jak říká Fiala. Bude nás to stát miliony a když bude arbitráž, tak ještě daleko víc. Prosím příznivce téhle vlády aby si tohle ověřili že je to pravda a nepsali mi předtím nějaké bludy. Děkují. Ještě poradím. Dá se to dohledat na netu s dnešním datem.