Takže v každém městě by mělo být jaderné zařízení. Nápad jaderného blouznivce, který, doufám nebude nikdy realizován. Jaderný odpad se touto cestou samozřejmě nezlikviduje, ale naopak zůstane stálým nebezpečím, především z hlediska krádeže a zneužití či havárie.
Proč takový hazard, když umíme již dnes velmi efektivně stavět a provozovat domy, které přes rok vyrobí více energie, než samy spotřebují, jako výškový dům univerzity ve Vídni, který se zaplatí za 8 let, nebo úsporná opatření na budově Národního divadla v Praze, která se rovněž zaplatila za 8 let a šetří miliony ročně? Navíc je v energetické sanaci domů více umu a kreativity, než ve využití odpadního tepla z vyhořených článků. A mnohem méně byrokracie.
100% obnovitelné elektřiny v letech 2030 až 2050
obnovitelné elektřiny nejpozději do roku 2050
energii v rámci svých globálních operací
všech odvětvích, do roku 2050.
Trochu se obávám po přepálení paliva přehození odpovědnosti za uložení v dlouhodobém úložišti...na sdružení vlastníků pod teplárenskou společností. Dále legislativní změna ze současné teplárny /uhlo, plyno na okraji města - na jaderný zdroj mi přijde neprojednatelná. Ale kdo kdo nechce nevykročí, v roce 2009 jsme realizovali FVE na střeše a to je nic a bylo a je s tím dost komplikací - a to zásadně víc legislativních.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Vzhledem k neustále se komplikujícímu provozování střelnic se pravděpodobně u velkorážných zbraní bez používání tlumičů neobejdeme. Zkušenosti z lovu jsou také pozitivní a kriminálním prostředím nemá smysl se zabývat, to na zákonnou úpravu reagovat nebude.