Pokud to zase není z prstu vycucaný záměrně negativní článek - kde jsou k němu fotky a videa?, tak jen svědčí o hlouposti daného turisty. Jednak, jak v těch místech vypadají pláže díky úzkému pruhu pevniny je obecně známé, a pak, když do Chorvatska k moři, tak na ostrovy, v zátoce max pár lidí, klid, soukromí, romantika..., stačí si přečíst pár článků a recenze. Spoustu reportáží, obshujících videa, třeba z Hvaru mám zde Odkaz
Preji pevne zdravi a mnoho dalsich naslapanych kilometru 💪
Jestli máte čas a zájem, spoustu reportáží z cest i o hodně dál mám zde (je to spíš na dlouhé zimní večery) Odkaz . Hezký víkend přeji!
Clanek jsem cetl cely. Ze je vam 70 mi v jeho zaveru skutecne uniklo. V tom pripade vam dluzim omluvu. Ja zatim preferuji jine trasy, jsem o deset let mladsi nez vy.
Vpoho, cením si této reakce. Manželku mám podstatně mladší, ale po úraze invalidní, takže to vždy není jen o věku - také jsme toho spolu před dobrými desti roky zvládali mraky i ve sněhu, ale holt dnes je vše jinak 🙁
Díky za report. Jen bych dodal, že vesnice se jmenuje Spigelau ( zřejmě překlep)
A ještě info pro cyklisty. K jezeru se dá dojet i na kole. Tam se kolo ponechá a navštívíte kapličku i samotný vrchol Roklanu
Ano, k jezeru to jde. Překlep nevidím Odkaz
Tahle trasa je pro duchodce. Na Roklan se da jit mnohem zajimavejsimi a dobrodruznejsimi trasami kde skoro nikoho nepotkate
A to je jako špatně? Pokud jste četl do konce, je mi sedmdesát a obecně se snažím přiblížit i jiným seniorům, třeba na cestovatelských besedách, co mohou vidět. A zrovna tohle už opravdu není pro ty, kteří mají různá zdravotní omezení i jsou invalidní. Nepřeji Vám, aby na Vás taky došlo, mluvil byste asi jinak.
Trošku mi příjdete jako v jednom vtipu z doby exrežimu o Romovi co se hlásil k VB a měl poznávat tehdejší stranické pohlaváry na fotkách, po neúspěchu u komise kontroval fotkami členů své kapely. Komise pochopitelně vyhořela a on zakončil ,, vy neznáte mojí bandu a já zas tu vaší " .Na pána děláte ramena jak je neznalý a já bych vsadil svoje auto proti vaší duhové kuličce že kdybyste tak před týdnem zastavoval na ulici lidi tak by ho znal možná jeden ze sta. Pokud někdo nečetl knihu nebo neviděl film , případně nepochází z míst kde se pan František vyskytoval tak ho asi moc znát nemůže. Ne každý žije tím že sleduje bývalé disidenty. Já si třeba rád přečtu něco z krásné literatury nebo skouknu nějaký dokument , převážně o přírodě. Františka jsem neznal, možná protože jsem neznalý a nekulturní barbar.
Ta kniha vyšla už před sedmi lety a myslím, že už sám titul mohl zaujmout. Holt asi nejsem barbar, že jsem o lidech v ní popisovaných věděl dávno před červencem 2025.
Asi jsem barbar, ale o tom pánovi jsem nikdy neslyšel a myslím, že kdyby nedostal ve Varech tu cenu, tak by o jeho nálezu proběhl jede dva článečky vlevo dole a šlus. Ale kouzlo té informace je právě: z Termálu do rybníka. Proto to nas s tím pořád krmí
Že jste neznalý a chlubíte se tím..., nechápu, byl osobnost dávno předtím. Vaše formulace "myslím", je hodně mimo, toho jste asi prost.
Neuškodilo by umět ji taky nafotit, jako když jsem o ní psal já nedávno Odkaz 1
Takhle se mi ztratil ebook na cestě na Madeiru se Smartwingsem. Podle informací na FB skupině Madeira jej v následujícím letu (tzn. zpátečním letu) nějaký cestující odevzdal letušce. Když jsem se ozval na Smartwings, bylo mi sděleno, že se žádný ebook nenašel. Prostě za blbost se platí. 🤨
Co je to za dopravce Smartwing? Holt v tom máte trochu všem zmatek, s tou blbostí je to ale zjevně trefné. Neholdujete nějakým omamným látkám? :-)
To je tedy tohle argument 🙂, vidím, že jste tam nikdy nebyl, já nesčetněkrát - do Egypta se od nás jaksi nejezdí, ale létá. Pokud hodláte pokračovat v informování veřejnosti, prosím něco jako moje reportáže, nebo videa (cestuji i jinde po světě i u nás). Jen pár vzorků – všude jsou videa, prosím něco obdobně názorného od Vás. Odkaz * Odkaz * Odkaz * Odkaz a pokud Vás nezajímá život v moři, nebo památky, tak jaké je tam jídlo Odkaz
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Koudelko,Koudelko,a rudoruská svoloč na hradě ti nevadí?
2 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Na kterém hradě? Jestli myslíte náhodou ten v Praze, tak jako správný Čech jistě víte, že se píše s velkým H.