Jak mohli být vyřazeni favoriti? Favorit je přece Hes. Chili Ta zjevně neměla jak podporu poroty tak diváků, tkaže nechápu pro koho je tedy favorit.
Lidé posílají halsy nejlepším tanečníkům a nebo těm, kteří nejlepší nejsou, ale lidé je stejně mají rádi. Chili Ta asi nemá tolik nesoudných fanoušků jako druzí.
člověk z lidu by mohl být určitou nadějí proti soudní zvůli. Náš stát je částečně totalitní. Mnohé zákony jsou zločinné. Laik by spíše měl nutnost řídit se svým svědomím, etikou a nikoli jen zákonem týrajícím nevinné lidi. Osobně bych nikdy nemohl odsoudit člověka za čin, který nepovažuji za špatný. Soudci musí být bezpáteřní lidé, když jsou toho schopni. Česko je opravdu částečně zločinný stát. Do vězení se zde dostanou lidé dobří, co dělají dobré činy. Česko není zase až tak jiné než Rusko. K zemi, kde je člověk svobodný a jsou respektována jeho lidská práva máme zatím stále velmi daleko. Bohužel prezident tomu nepomáhá. Je to člověk, který bude vždy loajální režimu, který vládne. Je to dokonalý voják. Tedy člověk, co plně důvěřuje režimu. Pavle by byl skvělý voják jak v Hitlerově Německu, Putinově Rusku, v komunistickém i dnešním Česku, i v USA. Jak říkám, on je opravdu dokonalý voják, dokonalý politik. Svět ale potřebuje lidi charakterní, lidi, kteří dokáží odlišit dobro od zla a nikdy se před zlem nesklonit. V Česku je zlo. Dostane vás do vězení. Každý, kdo se na tom podílí, je sám ztělesněním zla. Každý, kdo proti tomu zlu bojuje, je dobrý člověk.
Co se týče známek, tak byl Tománek ve druhém kole z porotců nejlepší. To, co dával za známk ylidem on nejvíce odpovídalo tomu, co jsme všichni od tanenčíků viděli a i to, jak to slovně hodnotili sami porotci. Osttaní dva porotci něco řekli, ale nakonec dali soutěžícím úplně jiné známky. Dobrým tanečníkům dali málo bodů, špatným tanenčíkům dali bodů hodně. Jediný Tománek byl opravdu konzistentní.
Bylo to opravdu pitomé. Vůbec mě na to nebavilo koukat. Přitom by člověk řekl, že přece než tohlo dělání, že se nic neděje a pak o tom stejně mluvit, by opravdu bylo mnohem rozumnější zastavit, vyřešit to a pak pokračovat.
Oni se to snažili utrhnout, ale nešlo jim to. Asi by to chtělo i tohle natrénovat.
Přitom se to stalo kvůli tomu gymnastickému začátku, který si klidně mohli ušetřit.
Amerika je zvláštní. Ty dvě strany jsou dost vyhraněné a velmi specifické. Určití lidé nemají vůbec alternativu. Pravice je silně spjata s konzervatismem. Co má ale dělat skutečný pravičák, tedy liberál? - Pravice a liberalismus jsou totiž původně synonyma. To, co se dnes nazývá liberalismem, s tím původním významem toho slova nemá nic společného. To slovo se dnes používá pro alternativce. Liberalismus je přitom jen o respektování názorů druhých lidí. Liberál není skoro nikdo. Většina lidí jsou totalitáři. Jestli je člověk liberál, poznáme spolehlivě jen u konzervativce, nikoli alternativce. Konzervativec je ten, co sám dělá věci po staru. Jako liberál ale nebrání druhým je dělat jinak. Alternativec chce změnu zákonů. - Ale dělá to pro sebe. Nemůžeme z tohot říct, že je liberál, že repsektuje konzervativce v dělání věcí po staru.
Pravice je o tom, že považujme člověka z plně odpovědného za vlastní život. - Plně repsektujeme jeho svobodu. Víme, že jeho svoboda končí jen tam, kde začíná svoboda druhého člvoěka. Levice to vidí jinak. Levice vidí člověka jako někoho, kdo není schopen se o sebe sám postarat. Potřebuje tedy stát, který mu řekne, co je pro něj správné. Levice tedy říká, že svoboda člověka je špatná.
V reálném světě se ale nálepky pravice, levice, liberál, konzervativec používají zcela odlišně od svůch skutečných výnamů. Fakt nicméně je, že skutečně pravicová, tedy svobodu respektující strana defakto nikde na světě neexistuje. Už z principu lidé respektující svobodu do politiky nechodí. Do politiky chodí lidé, kteří chtějí mít moc nad druhými lidmi.
Tahle diskuze je neustále nesmyslná. V češtině vůbec nejde o nějaké přechylování, v češtině jde o skloňování. To j ezákladem českého pravopisu. A aby skloňování mohlo být použitelné, tak je potřeba, aby slovo v různých pádech mělo jiný tvar. Výjimek, kde má slovo v různých pádech stejný tvar nesmí být mnoho, protože pak by se řeč stala už nesrozumitelnou.
Takže práce se jmény je zcela jasná. - V prvním pádě má každý právo na jméno, které má zapsané v dokladech. V dalších pádech se mu ale jméno upraví. A světe div se! - Tohle se týká i cizinců. Řekneme Nadal porazil Federera. Nikoli Nadal porazil Federer. V češtině můžeme říct i Federera porazil Nadal. Tvar Federer porazil Nadal už právě vůebc nic neříká o tom, kdo porazil koho.
A stejně tedy musíme pracovat s ženskými jmény. Je potřeba i ženská jména skloňovat. Buď se jim najde vhodný tvar, polde kterého se budou skloňovat, nebo se zde použije ta koncovka ová, na kterou jsme zvyklí. Ta se tedy použije jen ve 2 až 7 pádu. Takže napíšeme například Swiatek porazila Gauffovou. Nebo Gauffovou porazila Swiatek. Jak vidíme, je stále jasné, kdo koho porazil.
Jak říkám, jediný problém je umět ta cizí ženská jména skloňovat. Buď tím naším ová a nebo prostě použijeme nějaký z našich vzorů žena, růže, píseň, kost.
Nejčastější chyba při blikání je neblikání. Mluvím samozřejmě o jasném odbočování na křižovatce. Tu praktikuje asi 50 % řidičů. Oni si prostě říkají "já mám přednost, ostatní ať si počkají, až projedu křižovatkou". Hodně žen právě od můžů chce aby neblikali. - Protože to považují za sebevědomé.
Klasika jsou ty křižovatky z videa, kde hlavní silnice odbočuje a vedlejší je rovně, další silnice už není. Tohle se asi nikdy správně dělat nebude. Všichni slušní řidiči to pak řeší tak, že blikají každopádně. Jedině tak čekající řidič ví, kam chtějí jet.
3
Sledujících
0
Sleduje
3
Sledujících
0
Sleduje
Ale na tom je přece celý ten pořad založen, ne? Ty holky tam tvůrci pořadu vzali právě kvůli těm snímkům na internetu. Do těchto pořadů se v Česku vybírá speciální typ lidí. Normální člověk by se tam nedostal.