Policisté v události nenašli nic protiprávního. Tak jestli tahání psa na vodítku rychlostí víc jak 60km/h není týrání zvířat tak nevím co by mělo být.
Dodatek pro nechápavé - nehodnotím čí je to vina, nebo spoluvina, jestli se to stalo z nedbalosti nebo to byl úmysl. To by měla hodnotit policie. Ale ta v tom nic protiprávního nevidí.
Blbost, to ekonomové nerozumí ekonomii. Velkovezír ví co dělá, jeho geniální mozkovna to všechno propočetla. Prostě stát vydělá o 6 bilionu víc a to je důležité. Ztráty v ekonomice sice budou zřejmě o dost vyšší ale čert to vem. Před volbama část z těch vybraných peněz vrátí svým voličům a bude za hrdinu.
Pane jo, to je vládce. Přímý, jasný, konkrétní a hlavně tvrdý a nekompromisní vyjednavač. Vedl velmi dobré rozhovory a je nutno podotknout, že lépe než kdokoliv jiný v historii. A nyní to již nese ovoce v podobě velmi jasných obrysů toho, že je nejlepším prezidentem v prostoru a času. Báječní lidé v Americe musí být naprosto šťastní, že se jeho blahorodí rozhodlo je spasit!
1
Sledujících
1
Sleduje
1
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Tisková mluvčí Trumpa dělá vtípky jak z prvního stupně pomocný školy? Co to jako je? Nedokážu si představit Špačka jak si dělá legraci se Zemana na vozíčku.
1 odpověď