Ajťák, otec, a člověk, kterému není jedno, co se děje v jeho okolí.
Co je na tom zákonu špatně se zde asi nedozvíme, že? To bychom po novinářích asi chtěli moc. Zde si asi myslí, že stádu stačí říct, že je to ruský zákon a doufají, že ovce vyrazí na barikády.
Soudě podle demonstrací, asi to funguje. Polovina ovce, druhá polovina ti, kteří nám nechtějí říct, kdo je platí.
Ať si kino pronajmou, zaplati najem a zbytek bude jejich zisk. Naprosto normální ne? A ne že si od nich kino film koupí (a tím hůř, pokud to zaplatí radnice) a jsou tvúrci z obliga, že tam nikdo nepřijde.
Na dotace a z eráru umí fungovat každá nula. Ať se frajeři ukážou v tržním prostředí určovaném poptávkou a nabídkou.
Má částečně pravdu. Stejně jako americké zbraně v Německu nepatří němcům.
Dále na Ukrajině se nikdy jaderné zbraně ani jejich součásti nevyráběly. Byly tam prostě jen rozmístěny. Opět stejná paralela - jako zbraně američanů po Evropě.
Nárok Ukrajiny na vlastnictví jaderných zbraní po rozpadu Sovětského svazu v roce 1991 vycházel především z toho, že se tyto zbraně fyzicky nacházely na jejím území. Tento nárok však nebyl uznán mezinárodně, zejména kvůli několika právním a politickým faktorům.
Ukrajina byla tehdy třetí největší jadernou mocností na světě, protože na jejím území se nacházelo: Přes 1 900 jaderných hlavic, 176 mezikontinentálních balistických raket (ICBM), 44 strategických bombardérů.
Rusko získalo stálé místo v Radě bezpečnosti OSN a stalo se členem Smlouvy o nešíření jaderných zbraní (NPT) jako jaderný stát. Mezinárodní společenství považovalo vlastnictví jaderných zbraní za výlučné právo nástupnického státu, tedy Ruska.
Ajťák, otec, a člověk, kterému není jedno, co se děje v jeho okolí.
9
Sledujících
0
Sleduje
Ajťák, otec, a člověk, kterému není jedno, co se děje v jeho okolí.
9
Sledujících
0
Sleduje
Jak kde je Rusko? Přece na sankčním seznamu, ne? S tím se obchodovat nesmí.