Našim milovníkům nesvobody stačí Rusko, autokracie a la Orbán nebo Kaczyński, v Americe mají cool názvy jako Temné osvícení.
Je to ale pořád to samé, jen v jiném obalu.
Odkaz .
a koho mate v boji za demokracii za vzor Vy ? velice by me zajimalo
Nejdříve k takovému Fialově návrhu. Je špatný? Vůbec ne! Je zcela pozitivní.
Teď k načasování. Šlo o takovém návrhu jednat dříve? Naprosto ne! Koaliční vláda by byla obviněna z válcování opozice. To teď použít nejde, protože je silně patrné, že takový jednací řád bude fungovat právě na koalici, která se po volbách zřejmě stane opozicí.
velice dobre napsano
Měl ste napsat: .....tanečky kolem spadlého drátu .... podle mého mozečku .... jsou "jedním z posledních divadel zločinných tvorů", podle not, které nám píše GURU, agent 25085 Bureš (přezdívkou Babiš).
A o tom se nepochybuje!
Víte, pane Smejkale, udělat z přetrženého drátu politickou kazu, s tím by měl problém i mistr demagogie a propagandy Goebbels!
Vy jste však jiný "level", vyškolený ANOfertem!
proc propagandu , premyslel jste o valecnem stavu, jak jednoduche
12
Sledujících
1
Sleduje
12
Sledujících
1
Sleduje
Citace: "Mohou za to i všechny spolky, které konají dobro, které dělají cokoliv, aby se žádná liniová stavba, tedy například dálnice nebo vedení vysokého napětí, nemohla realizovat". A technokrat promluvil; takže si necháme zadrátovat nebe a vyasfaltovat zemi a nastane ten technický ráj, o kterém sní. Jo, a ještě: Mnohem vyšší ceny za proud, to aby mohlo být ještě více drátů...,
7 odpovědí
1
Sledujících
2
Sleduje
1
Sledujících
2
Sleduje
zeleny mozek