Hlásné trouby Kremlu rozpálí doběla i zprávy o počasí.. Dlouhodobá konzumace alkoholu a pocit nadřazenosti udělá s mozkem své. Podívejte se na Medvěděva. Ten nezačne den, aniž by někomu nevyhrožoval jadernou apokalypsou..
Apokalypsou, nu co s Vámi, když neumíte ani pravopis. Ale je fajn si přečíst i takové přitroublé názory
Pane Petře, zcela souhlasím, ale dostali jsme se do situace sedmdesátek. Je jen jedna pravda, a co s ní nesouzní ... Výsledek znáte.
Dobrý večer pane Koláři. Znám, pamatuji. Věřil byste, že jsem šel na 1.máje v roce 1986 v tričku s britskou vlajkou a v papírové bundě , která měla modré ramena a rukávy s bílýma hvězdama a od poloviny k pasu byla bilo-červeně pruhovaná ? (dnes bych si na sebe nevzal 🙂 ) Nikdo mě nezavřel, akorát z tribuny odvezli Mamulu na internu asi s infartem... Dnes je svoboda pryč, Foltýn beztrestně vyhrožuje občanům, ale já věřím, že se to zlomí a jednou zase bude lidem dobře. Už jsme to zažili a není to tak dávno. Pamatuji si rozhovor s mým dodavatelem, který mi cca v roce 2017 říkal, Petře, my se máme tak dobře, že se něco asi stane... Na jeho slova vzpomínám a divím se vždy po volbách, jak lidé rychle zapomínají... Přeji Vám příjemný večer
Už mě blokli Pro cenzora :
Pluralismus v politické teorii (z latinského pluralis, množný, vícerý) označuje moderní přesvědčení, že svobodná společnost se může udržet jen tehdy, pokud v ní o výkon státní moci volně soutěží více rovnoprávných uchazečů. Tento názor se opírá o následující skutečnosti:
prostředky této moci v posledních staletích nesmírně rostou, takže stát dnes může své občany velice účinně omezovat v jejich svobodách;
v moderní společnosti nelze očekávat, že by se na podstatných věcech všichni shodli;
přesto je třeba, aby i menšinové názory a zájmy byly ve státní politice nějak zastoupeny;
tyto zájmy a postoje se navíc často velmi rychle mění, což může nejspíše postihnout volná soutěž politických stran;
občanstvo moderních společností se také mění díky rostoucí migraci a mobilitě;
velká část občanů vystupuje v různých rolích, kde hájí dosti odlišné zájmy a názory;
hodnotově a názorově neutrální moderní stát je v důsledku toho také velice labilní; zachování základního rámce svobody a práva může tak nejspíše zajistit zřetelná pluralita. Jen tak je totiž naděje, že se aspoň část politické reprezentace případně postaví proti přirozeným tendencím k autoritativní vládě.
K pluralistickému názoru patří proto také decentralizace moci a rozhodování, podpora zájmového sdružování na různých úrovních a konečně princip subsidiarity: o věcech se má rozhodovat na té nejnižší možné úrovni, kde o nich lze rozhodnout kompetentně a věcně správně.
Takže když všichni tvrdíte: Běžte na frontu bojovat, ne sedět u klávesnice, tak přiznáváte, že Rusko napadlo Ukrajinu?
Ukrajina napadla regiony kde byla většina občanů, hlásící se k ruské národnosti (tak, jako je třeba těšínsko , kde se občané hlásí k polsku). Tam začal konflikt , následné odtržení Luhansku, Doněcku) Pak začal teror a zásah Ruska, nic víc ni míň
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Hlavně, že my máme stíhačky bez nýtů... i když jak vidím tu naši flotilu tak tam tmel musíme dodat.
1 odpověď