Když se paní ředitelka chová jako ..... tak se nesmí divit že jí všichni doktoři utečou. Může pacienty léčit sama. Nemá šanci spor vyhrát proti všem. V jednotě je síla. bude muset od válu anebo se začít chovat jako člověk.
Všehoschopní neschopni jsou takřka vždy vyhozeni vzhůru. Myslím že Válen nutně potřebuje novou náměstkyni nebo alespoň poradkyni. A bude mít na starost rehabilitační ústavy.
Jako kalkulačky neznamenaly konec výuky matematiky nebudou překladače nejspíš znamenat konec výuky cizích jazyků.
Jestli je něco k obavám, tak organizace typu Národní pedagogický institut, kde za státní granty " zkoumá a vyučuje" parta amatérů. U učitelů učitelů platí dvojnásobně že kdo to umí, ten to dělá, kdo to neumí, ten to učí.
Komunistický režim, komunistická diktatura nebo také komunistická totalita je označení pro období, po které v Československu vládla Komunistická strana Československa (KSČ). Zahájil je Únorový převrat (tzv. Vítězný únor nebo jen Únor) roku 1948 a ukončila sametová revoluce v listopadu 1989 (též Listopad). V této době bylo Československo součástí východního bloku („socialistického tábora“) a členským státem Varšavské smlouvy a RVHP. Během tohoto režimu, zvláště během prvních deseti let, byly statisíce lidí z politických důvodů uvězněny[zdroj?], internovány nebo umístěny do pracovních či koncentračních táborů či PTP a tisíce dalších se staly obětí justičních vražd nebo zemřely ve vězení či při pokusu o překonání železné opony.
Komunistický režim se v Československu vyznačoval absencí svobodných voleb (volby sice existovaly, měly však ryze formální charakter) a kolísající úrovní teroru. Nejtvrdší bylo období po převratu a první polovina 50. let, které bylo charakteristické používáním nejbrutálnějších metod stalinismu, včetně justičních vražd a vytváření koncentračních a pracovních táborů pro politické odpůrce a režimem označené „nespolehlivé občany“. Lidé, kteří s režimem nesouhlasili, měli v zásadě tři možnosti: být aktivní v disentu, emigrovat (což byl ovšem podle tehdejších zákonů trestný čin nedovoleného opuštění republiky, z komunistického Československa, ale přesto emigrovaly statisíce lidí)[1] nebo tzv. vnitřní emigraci (německy innere Emigration), tzn. strategie „navenek spolupracovat, nebo alespoň nedělat problémy, a uvnitř si myslet svoje.
Moudra načtená z článků, citáty statí napsaných stejnými pamětníky narozenými po revoluci nebo těsně před ní.
Komunisté rozkradli a zničili spoustu historických památek. To byly tisíce staveb a leckdy celá města skončila pod vodou, to nezminuju ani Sudety. Na zámcích prasečáky a nikdo se o ty stavby nestaral. Všechno jsme to začali opravovat a dávat dopořádku až po revoluci.
Vy jste začal něco opravovat?
Za Vaše hesla by se nemusel stydět ani Jakeš a že to byl brebta.
19
Sledujících
1
Sleduje
19
Sledujících
1
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Já třeba neřeknu ani slovo, pokud tam nebudou čeští vojáci.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Minimálně 60 jich tam oficiálně bojuje.
2 odpovědi