Musím se smát když čtu že firmy jsou ochotné dobře zaplatit. Tento týden na jednom portálu s prací nabízela stavební firma BAK Trutnov, zedníkoj 26000-30000. Takto si nepředstavuji plat za nedostatkovou a náročnou profesi. Podobné ale i horší nabídky nacházím často. Pak ať si nestěžujou. Leda že by zapoměli do poptávky dopsat že se jedná o týdenní mzdu.
Nedávno jsem měl zdravotní problém. Přečetl jsem si příbalový leták, u léků na vysoký tlak a cholesterol. Zděsil jsem se množství možných vedlejších účinků. Nejméně 5 jich mám. Informoval jsem lékaře, ten se zasmál. Vedlejšími účinky se nezabýval. Já zvažují že léky přestanu brát. Nepotřebuji žít déle. Chci žít bez problémů které možná léky způsobují.
Běžně nakupují na 6 možná 7 Čínských eshopech. Jek zrovna orgány poznají že balíček z Temu ? Já sám to nepoznám, dokud nezjistím co v něm je. A pak je tu druhá věc, jak někdo pozná že balíček je z Číny? Obvykle mi přijde z evropské země, rovněž peníze které platím, jdou do banky v Evropě. Samotný eshop je rovněž v Českém jazyce. Jak tedy Samotný nakupující může s jistotou vědět že nakoupil v Číně?
Nevím kolik musejí porotci zhlédnou celkem filmů. Ale musí to bejt fuška, třeba sledovat něco co vás totálně nezajímá nebo znechucuje. Jak pak zodpovědně hodnotit? Chápu že to každý porotce nedokáže všechno zhlédnout, celé a do konce. Já doma s ženou nedokázal zhlédnout tolik vychvalovanej film "Amerikánka" , po asi 20 minutách jsme to utnuli. A takto nedokážeme dokoukat více filmů.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Tak nevím ale včera ve večerních zprávách hlásili že je to asi 3500 dětí. Kam se tedy přes moc těch skoro 1000 dostalo? Opravdu je normální že se zveřejňují rozdílná čísla? Jedno z těchto dvou médií neříká pravdu. Které, ČT nebo Seznam?
1 odpověď