To je přesně ono schweinekopf neví kolik to bude stát. Ale také neví kde na to vezmou penize,jako nikdo s ANO! Na každou otázku odpoví poctivým výběrem daní. Jenže to nikdy nemůže stačit ani s jejich EET! A přesně,jak někdo píše. Dnešní hloupé voliče už nemusí trápit,kde se na to vezme. Vše budou muset zaplatit naše děti a hlavně vnoučata!
P.S. pro neznalé řeči našeho spřáteleného národa schweinekopf=vepřová hlava
Evropa se musí okamžitě vzchopit a poslat Trumpa někam! Dokázat, že se obejdeme bez toho nabubřelého kašpárka!
Myslím, že armády Polska, pobaltských zemí a Skandinávie jsou dost silné a uvědomují si jaké nebezpečí z Russka hrozí. Na rozdíl od mnoha pro Russkych zrádců u nás! Což nechápu s našimi zkušenostmi, které jsme prožili po boku SSSR!
Okamžitě bych zrušil konrakt na F-35. A pomohl Evropské ekonomice Švédskými Gripeny.
Ať si to vezmete jak chcete,tak třeba USA nedělá vše dobré. Ale jako národ určitě nejsou tak primitivní jako Russaci! Russaci žijí pouze s toho, že vyhráli druhou světovou válku. Zapomněli že USA jim v tom výrazně pomohlo.
Kde je dnes poražené Německo. A kam to dotáhla vítězná mocnost SSSR! Ani zaostalé kmeny v pralese se nechovají jako zaostalí Russaci! Ti prostě do civilizovaného světa nepatří! Ani politického a sportovního!
1
Sledujících
1
Sleduje
1
Sledujících
1
Sleduje
Opět se ukazuje že mezi námi žije cca 35% buranů voličů ANO. A když se přidají voliči SPD a Konečné,tak se blížíme k 50-ti%. Začíná to být s naší vlastí zlé!
14 odpovědí