Očkovat se nemusí, má na výběr. Ale musí počítat s tím, že jeho rozhodnutí může mít určité následky, jakože nemůže na turnaj, kde jsou pravidla jasně daná. Tudíž ho nikdo do očkování netlačí, ale on musí zase respektovat požadavky druhých. Nic víc, nic míň 🙂
Tahle kauza neni az tak o respektovani narizeni,ale o tom,ze australska vlada vydala nejake vyjimky,za kterych byla ucast na turnaji povolena..a kdyz je tito hraci splni neni snad duvod je turnaj nepustit..
Rozhodne stojim za Djokim..uz skutecnost,ze se musim nechat naockovat,abych mohl provadet jakoukoli cinnost je zhola nesmyslna a je to jasne poruseni lidskych prav..zdravi by melo byt v rukou kazdeho cloveka jednotlive..nemuze prece o nas rozhodovat nikdo jiny nez my..kazdy clovek jen a jen sam za sebe..
Opravte mě pokud se mýlím,ale pochopil jsem to tak,že plně naočkovaný člověk nakažený covidem19 může v klidu do divadla,na bazén,na pivo,na oběd či večeři do restaurace a v klidu a pohodě tuto nemoc šířit nekontrolovaně dál.. zatímco člověk,který právě dostal negativni PCR test a není tedy 100% nakažen a logicky tuto nemoc šířit nemůže tak nemůže nikam???!!!...
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Z jakého důvodu nemůže být na české lahvi ve složení "chmel"? Jednoduše proto, že na český trh se používá granulát chmelu a pro něj existuje označení "chmelové výrobky".
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Granulát chmelu se používá i pro vývoz..jen na vývoz musí být přímo napsáno chmel..granulát chmelu je sušený chmel,který používají všechny pivovary..čerstvej chmel se prakricky nepoužívá kvůli plísním..a jeho ošetřování je neekonomické a může zanechat pachutě.. proto se chmel po sklizni suší a je ve složení popsán jako granulát chmelu.. to že někdo přesně nepozná chuť daného piva neznamená,že je vyráběno jinak.. já měl plzeň v USA a je naprosto stejná..
1 odpověď