A autor ne porovnává v -℅ kolik stál Kubík vody, kWh elektřiny, m3 plynu-platilo se za skutečné m3 a nepřepočítávaly se dvěma koeficienty, za vedení účtu se platila směšná částka ročně, spořitelna zhodnocovala peníze na účtu 2_℅, vkladní knížky byly i na 4 procenta. Nikdy nečtu kompletní porovnání všech nákladů a vypíchne se jedna komodita, aby to vypadalo, jak si dobře lidí dnes žijí. Moji rodiče v důchodu před rokem 89 nestrádali.
V minulém článku se rozčilovala, že řemeslník si za práci řekl moc peněz a co by ještě nechtěl, když ani nemá maturitu. Čišelo z toho pohrdání lidmi, co se živí rukama. A teď si stěžuje, že není snadné sehnat řemeslníka. Ano, je jich málo, práce mají nad hlavu, ubývají, protože všichni chtějí studovat a práce je dnes sprosté slovo. Tak ať si zavolá nějakého politologa, těch je víc než potřebujeme.
Kolik platí Báře za ty slátaniny? Neví, kolik třeba instalatér musí znát, dnes je tolik druhů různých umyvadel, WC, sprcháčů a musí se neustále vzdělávat, aby obstál. Když pracuje na IČO, kolik odvede státu. V ceně má materiál, dopravu, nářadí, odvody, další kurzy, atd. Když je tak chytrá a ví jak je to snadné, ať si to udělá sama a nevolá řemeslníka.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Další slátanina, taky dávám sousedce vajíčka, ale bez kalhotek, platíčko by nešlo zavřít.
2 odpovědi