Děláte si z lidí p...... Vlak s takovým nákladem měl jet ve zvláštním režimu, ne-li s ostrahou. Pokud takto přepravujete takové ohromné množství nebezpečných látek běžně, tak potěš. Obsluha vlaku měla být vyspaná, proškolená, seznámená s tratí atd. Nejsem zralý problematiky, ale něco tam máte hodně špatně. Tipoval bych na bordel jako v Rusku.
Jakou Evropu si vytvořili, takovou ji mají a nevím, proč se teď rozčilují. Stejně tak s ukrajinským konfliktem, a celou řadou dalších světových dějů. Teď si hrají na okrádané chudáky, přitom se vezli a vezou na tom, že Svět používá dolar, Windows, Google, .... škoda psát dále. Oni jsou vyžírkové Světa.
Nezachráníte nic. Listí a tráva roste každý rok a ne každý bude neustále utrácet peníze za to, aby to odvezl do kontejneru nebo sběrného dvora. Nebo je starší a už na to nemá sílu, ani vybavení. Takže to budou lidi nechávat, trávu nebudou sekat nebo ji posekají a nechají zplesnivět namístě, naopak možná pokácí stromy, aby nebylo listí. Časem se ukáže, že je to nesmysl. Asi není studie, kolik toho odpadu je, kolik je třeba benzínu a nafty na jeho odvoz na skládku nebo jinam k likvidaci. O likvidaci škůdců v listí a nati nemluvě.
10
Sledujících
2
Sleduje
10
Sledujících
2
Sleduje
To nejsou žádní experti.