Už můj dědeček říkal, že není tak bohaty aby kupoval levné věci. ˇuplě nevím, zda to korespoduje s ekologií a udržitelností, a to nemluvím o škodlivosti barev a chemie z čeho to vyrábí. vždyť každou chvíli vypisují zboží, že to a to překročilo nějakou normu.
a další věc je, že zase bude o odpad více,
U nás na ubytovně bydlí několik lidí v produktivním věku, nepracují a vše jim jim platí stát. Bydlení, na jídlo. Je to 10 tisíc měsíčně. A ti co mají těch 6 děti, které nikdy pracovat nebudou jako jejich rodiče, dostanou 3 tisíce k důchodu? Za každé vychované dítě?
Tak to nepochopím, jak se rozhazují peníze a nikdo s tím nic nedělá.
Tento článek je zase trochu nadnesený. Určitě paní nemusí jíst čínské polévky. Pokud umí trochu vařit a hospodařit, da se dnes uvařit hodně jídel za málo peněz. Polévky, omáčky, i bez masa. Tady radí jak na dávky tak se může také optat, a určitě má i rodiče kteří pomohou. Doba není lehká dnes pro nikoho a všichni se s tím musí vyrovnat.
Co se týká zdravotní péče nemoho posoudit, ale určitě se to dá také nějak vyřešit.
V současné době nemám důvěru ani v jedno spoření ať stavební nebo důchodové, a navíc po zdražení všeho co šlo, mi nezbyde po zaplacení nic. Ona jen záloha z 5600 za elektřinu se zvedla na 13 000.kč , projedu o 2 tisíce víc na benzínu a to čekám až přijde zvýšení hypotéky 😒
Jediné na čem ušetřím je jídlo
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Toto už praktikoval můj tatínek, sice ne při sprchování, ale po koupání naplnil 2 kyblíky a splachovadlo se s tím. Vždy mě to rozčilovalo, kýble v koupelně, ale postupem času člověk zmoudří a dnes to děláme také, protože sice máme vodovod, ale kanalizací už bohužel ne, a vyvážení septiku dnes není za pár korun. Snažíme se přírodě trochu ulehčit tříděním odpadu a šetřením vody a energie.
1 odpověď