Momentálně jsme ve fázi, kdy prý o pětadvacet nebo pětatřicet procent snížíme byrokratickou zátěž. Jinými slovy, je to právě ta, kterou jsme v posledních letech zaváděli.
Všichni její fanoušci, a že jich je požehnaně, teď mohou slavit. Poté, co ji v polovině listopadu potrápily vážné zdravotní problémy, se Dagmar Patrasová znovu ukázala na veřejnosti. Pauza jí prospěla a vypadá skvěle.
Hororový útok žraloka hlásí Jamajka. Šestnáctiletého chlapce, který se vydal rybařit s harpunou na pláž poblíž města Falmouth na severu ostrova, napadl predátor oceánu a ukousl mu hlavu a levou paži, uvedl web GB News.
Bush Flying je létání nad divokou, nehostinnou krajinou spojené s nezbytným přistáváním na krátké neupravené plochy v extrémních podmínkách. Domovem této letecké aktivity je především Aljaška.
Poprvé od parlamentních voleb, které se na Slovensku konaly 30. září, se v pondělí na společném jednání sešli lídři stran, které by mohly tvořit příští vládní koalici. Robert Fico, Peter Pellegrini a Andrej Danko výsledky jednání podrobněji komentovat nechtěli.
Zaměstnanci pracující za nadprůměrnou mzdu zaplatí na přímých daních v Česku méně než ve většině vyspělých zemí světa. Vždyť základní 15% daňová sazba platí až pro hrubou měsíční mzdu do výše čtyřnásobku průměrné mzdy.