Stávající důchodci, kteří odcházeli do důchodu / ženy po padesátce, muži o něco déle/ , byli ještě hodně vitální. Dnes jsou z nich 80tníci, 90tníci, někteří jsou na tom lépe, jiní hůř. Je hezké, že nám vláda neustále mele o prodlužování doby dožití, ale, uvědomuje si někdo, jak někteří tito končí? Pracuji na LDN a denně vidím tu dobu dožití, kdy 70ti letý člověk pouze přežívá v posteli a zírá do stropu, takhle bude udržován ještě x let, jelikož medicína pokročila, důchod bude čerpat téměř 30 let, ale za jakou cenu? Takhle pak mohou psát o době dožití do 100 let. Ono nevědět o světě, nechat se nakrmit, přebalit, nevím, kdo po tomhle touží. Každý asi touží po tom, užít si důchod aktivně, ne v posteli na plenách.
Psychické i fyzické týrání se děje za zavřenými dveřmi. Tihle asociálové velice dobře dokážou na veřejnosti vystupovat jako ti nej chlapi. Opak je pravdou. Ženě orgány nevěří, zlehčují to, vím z vlastní zkušenosti. Nahlásila jsem na policii psychické i fyzické týrání, nemohla PČR nic dělat, protože jsem byla živá, opáčila jsem, že až mě bodne, tak pak budou moct konat? Odpověď, pak ano. Trochu pozdě.
No, výborně ! Takže oni nám tady ještě budou třískat děti a nic se jim nestane? Ten by si už jako učitel neměl ani škrtnout. Český rodič za chvíli nebude moct dát svému vlastnímu dítěti ani výchovný políček, protože by byl bůh ví jak popotahován, ale zfetované a ožralé ukrajinské individum dostane jen takové malé napomenutí. Opět výsměch Čechům.
Nechápu, proč cpe každý mermomocí děti na gymply. V osmdesátých letech jsem se hlásila a dělala přijímačky na odbornou školu, jelikož rodiče nebyli v KSČ, nedostala jsem se i přes to, že jsem přijímačky udělala s velice dobrým výsledkem. V těchto letech byli na školách pedagogičtí pracovníci, už si nepamatuji přesný název jejich fce, kteří mně doporučili gymnázium. Nějakou dobu jsem koketovala s myšlenkou, jít na VŠ, ale brzy mě to přešlo .Na gymnáziu nás ve druhém ročníku bez našeho vědomí rozdělili do asi tří oborů, ekonomika, něco a strojírenství. Já skončila na oboru strojírenství, absolutně nic mi to neříkalo. Technické kreslení, strojírenské, stavební, absolutně pro mne nezajímavé. Sice jsem dokončila, ale po několika letech dálkově vystudovala můj kýžený obor. Dodnes nechápu, co je na gymnáziu tak prestižního, že se tam zbohatlíci snaží dostat svá, mnohdy nechytrá dítka.
Ať zase zavedou klasickou čtyřletou zdrávku a bude sester dostatek. Pracuji ve zdravotnictví a nestačila jsem se divit, jak se studentky vyšších zdravotních škol staví k péči o pacienta při praxích. Jsou povýšené, cítí se být nadřazeny běžným sestrám a pokud z nich vypadne věta, což jsem zažila na vlastní oči, sebevědomá studentka vyšší školy měla jít k pacientovi, odmítla s tím, že ona nikdy nebude pracovat s lidmi, že vše je pouze o papírech. Ještě praktické sestry nabádala k tomu, že ony též nejsou od toho, aby lítaly na zvonky k pacientům. Takže, co si systém vychová, to bude mít, pak ať se ale nikdo nediví ničemu. Ještě nezapomněla podotknout, že péči o pacienta, rozuměno hygiena apod. je práce pouze blbý ošky. Takže ta "blbá oška" oddře vše, za ne moc vysoký plat, a sestra u počítače bude brát pěkný peníz? Na administrativu si nemocnice mohou najmout absolventku ekonomky, která je v papírech zběhlá a ony mohou pečovat o pacienty, když na to mají to vyšší vzdělání.
Miliony určitě nikomu dítě nenahradí. Tady by se mělo MPSV trochu zamyslet, zda je perspektivní prodlužovat odchod do důchodu. Pracuji ve zdravotnictví a někteří šedesátníci, někdy i předšedesátníci mají takové zdravotní problémy, že se sami nedokáží obsloužit . Musí mít dopomoc. Mnohdy si ti lidé, nedokáží ani utřít zadek. Jak pak mají fungovat téměř do 70ti? Hlavně, že tady živíme opálená netáhla a ekonomické uprchlíky.
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Výsměch všem tvrdě pracujícím lidem