Všechny zastávky celodenně na znamení fungují už dlouho v takových městech, jako je Bratislava, Liberec, 90% zastávek na znamení je v Brně. Nikde s tím není problém, šetří se čas, šetří se peníze (například v Brně DP věšel na zastávky letáčky s informací, že každé jedno nezastavení v zastávce ušetří 4 Kč v případě tramvaje a trolejbusu a 2 Kč v případě autobusu) a všechno funguje jak má. Žádný Armageddon nenastal, tak předpokládám, že nenastane ani v Praze.
Nebojte se, až se stane nějaký průser, a to bude bez dohledu vlakvedoucích opravdu brzy, anebo až kraj zjistí, že ty jejich Moravie po pár týdnech budou uvnitř vypadat jak panťák ze 70.let, tak velice rychle začnou ty vlakvedoucí “doobjednávat”, jak se krásně vyjádřila ta paní. Stačí se podívat třeba do Babic nad Svitavou, kde museli vlakvedoucí před odjezdem vždycky vyšplhat takřka do poloviny sloupu trolejového vedení, aby měli přehled o celé soupravě.
Já když sem byl malý (jsem ročník 1981), tak babička měla pevnou linku, jelikož bydlela v rodinném domě, ale v bytovkách nebo panelácích jsme měli smůlu. Babička mi vždycky vyprávěla, jak moji rodiče, když se v roce 1976 brali, tak si zažádali o pevnou linku a až v roce 1992 přišel dopis, že bude zřízena na základě žádosti v bytě pevná linka. Já jí to nikdy nevěřil, ale teď už tomu fakt věřím. Jo a taky si pamatuji že tu babiččinu telefonní linku každých několik let přečíslovávali.
Tolik nepřesností a blábolů. O gramatických chybách úrovně mateřské školy ani nemluvě. Kriminalista se jmenoval Markovič. Co se týká brněnské vraždy, tak slečnu Mátlovou nepotkal na lavičce a nepozval ji do baru, ale sledoval ji cestou tramvají z Bystrce, kde tančila na plese zoologické zahrady, až na zastávku Celní, kde vystoupila a kde ji v parčíku na rozhraní ulic Horní a Jílová přepadl zezadu poté, co se odpojila od své kamarádky a mířila domů. Až do poslední chvíle o něm neměla tušení. Atd. Atd.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Nevěřím, že má paní Konečná doma na zdi podobiznu Ladislava Hojera