Podle čínské medicíny má být snídaně teplá. Takže první den ovesná kaše se semínky a kokosovým mlékem zalitá teplým čajem a druhý den pohanková kaše s trochou medu a také sušeným kokosovým mlékem a skořicí. To vejce bych si nechala až na odpoledne. Ráno rozhodně žádný studený jogurt ani ovoce. Kdo chce, může snídat polévku, ale ne instantní.
Mnozí mi to tady nebudou věřit, ale v roce 2007 se mi zdál sen. Vyhýbala jsem se bombám, které na nás pustil Putin. Pak jsem se podívala na setmělou oblohu a viděla jsem velké jiskření. Bylo mi sděleno, že v dáli probíhá válka USA s Čínou. Doma všichni kroutili hlavami, co se mi to zdá za blbosti. Ještě bych chtěla připomenout, že bych si strašně přála, aby to opravdu byl jen špatný sen.
Jak píšete,tam je to hodně divné,jezdím tam za dcerou bohužel jinudy to nejde,tam mám kolikrát problém udržet pozornost na silnici a pak už úplně v pohodě. Nevím čím to bude.
Je to prokleté místo. Příliš mnoho vojáků zde zemřelo násilnou smrtí. Bitva u Hradce Králové v roce 1866 byla duhou největší bitvou v Evropě v 19. století. Byla to jatka, kdy mrtvé nebylo ani kam pohřbívat. Duše zabitých nemají klid, nemohou se dostat do nebe, a tak škodí citlivým lidem. Proto se tam nápadně často stávají nehody, kdy se na široké rovné silnici střetnou dvě protijedoucí auta z nejasných příčin. Místo raději objíždíme autem jinudy, i když je cesta o půlhodiny delší.
Zajímavé bylo i to , co té nehodě předcházelo. Těsně před jízdou tímto směrem, na stejném místě, jsem právě četla na internetu o tomto nebezpečném místě, právě i v té souvislosti jak o tom hovoříte Vy. Ty nehody jsou tam časté. Přičemž je to tam rovné, viditelné.
Tak to Vám věřím, na tomto místě lidé umírají často a Vy jste měla štěstí. Jsou tam hromadné hroby, kde není jen pár padlých vojáků, ale tisíce. ( Na bojišti zemřelo 30 000 vojáků, to je jako by zabili každého třetího obyvatele Hradce Králové.) Je tam nakumulováno ohromné množství negativní energie, která se nikam neztratí. A lidé si myslí, že to, co není vidět, neexistuje.
Mezi Sadovou a Hradcem už nejezdíme. Silnice vede po hromadných hrobech z bitvy roku 1866 z pruské války. Duše zemřelých vojáků tam ještě jsou. Lidé tam zřejmě usínají za volantem. Vždycky poté, co jsem silnicí projela jako spolujezdec, se mi zhoršil zdravotní stav a následně jsem měla i velké bolesti, které přetrvávaly i 2 měsíce potom. To je má zkušenost. Zapřísáhla jsem se, že tato silnice už mě neuvidí.
Řídím se radami sv. Hildegardy na zdravou stravu - a ta doporučuje užívat koření galgán a bertrám. Galgán chutná jako hořčice a je zdravý - prospívá srdci. Bertrám vyhání zlé šťávy z těla. Galgánu dávám více, bertrám přidávám na špičku nože. Obě koření jsou k dostání v eshopu Sonnnentor nebo v prodejnách zdravé výživy. Odkaz 1
Tak to snad není normální! Fašismus opět zvítězil... ...já jakožto zodpovědný vakcinovaný člověk mám být v jedné hospodě s těmito fašisty, kterým nedělá problém ohrožovat moje zdraví? V téhle zemi už asi normální. Sobci zvítězili, a ještě se radují... Jaký je problém? Bojíte se jehly? Nevím no, musíte si uvědomit, že Omikron nemá ŽÁDNÉ slitování, a ty nemocnice se zahltí raz dva... Kdo z vás půjde na brigádu pomáhat do nemocnic?
Vakcína nijak nesnižuje nakažlivost očkovaného. To není a nikdy nebylo cílem vakcín - ty byly vyvinuty jen proto, aby očkovaný měl mírný průběh infekce, až se virem poprvé setká. Navíc ti, kteří již covid prodělali mají lepší imunitu než ti, kteří jsou pouze naočkováni a covid ještě neprodělali. Omikron je řešení, který nám seslala evoluční biologie - koronavirus s mírnými účinky, který zajistí komplexní imunitu všem.
Já mám PCR test zadarmo, protože jsem očkovaná. Neočkovaní pltí těch 800Kč. Na protilátkách jsem byla, zaplatila jsem 500Kč a výsledek mi nic neřekl, protože žádný odborník Vám neřekne, kolik těch protilátek musíte mít, aby Vás před covidem ochránily. Oni se o tom pořád dohadují a nemohou se na tom domluvit. Já jsem měla výsledek 90, což je žalostně málo, moje známá měla 3000 . Ale u toho výsledku je jenom to číslo, ale nejsou tam parametry, abychom věděli, jestli jsou nízké nebo střední nebo vysoké ty zjištěné protilátky. Kromě čísla tam není nic, takže je zbytečné si je dělat.
Imunoložka Zuzana Krátká pro Týdeník Echo (18. listopadu 2021) k tématu protilátek řekla: „Páni kolegové nám i sobě trochu zavařili, když si stanovili termín protektivita protilátek. U žádného jiného onemocnění jsme nikdy neříkali, kdy protilátky protektivní nejsou a od jaké hodnoty už jsou. Přítomnost protilátek znamená, že se v těle něco stalo. Když jste prodělal infekci, vytvořili se vám protilátky. A je vám úplně jedno, jestli jste ji prodělal před týdnem, před měsícem, nebo před rokem. Je vám taky jedno, jestli jste ji prodělal se symptomy nebo ne. Prostě vaše imunita už ví. Máte řidičák na koronavirus. A když se s virem setkáte znovu, vlastně už jen děláte rekondiční jízdu. Znovu nastartujete imunitní systém, on se podívá, jestli je to ten samý virus, když ne, vytvoří si vaše buňky trošku jinou protilátku. Ale nejedete od nuly. Už víte, jak řídit. U očkovaných je princip stejný, oni si také pořídili řidičák, ale mají jen jeden typ protilátky. Lidé po infekci mají protilátek víc druhů. A když se očkovaný člověk konečně setká s infekcí, dotvoří si i on ty ostatní protilátky. S termínem protektivita protilátek je to jen taková krásná past, do které nás chtějí vlákat.“
„S časem většinou hladina protilátek mírně klesá. Ovšem když se s virem setkáte opakovaně, tak zas hladina vyskočí nahoru. Proto stanovovat nějakou hranici je nelogické. My, kdo máme různě publikovaná data z vyšetření s kvalitními soupravami, víme, že pozitivní člověk je chráněný. Ani v mezinárodních publikacích nikdo neřeší hladinu, konkrétní číslo, jestli se naměřilo 100, 300, nebo 5000 jednotek."
Kubek je borec a má pravdu. Žádný odborník totiž dodnes nesdělil, jaká výše protilátek je tak akorát, aby člověka ochránila. Navíc ty protilátky časem klesají a zjišťování protilátek je docela drahé. Také by se mi pořád nechtělo chodit zjišťovat, kolik těch protilátek v daném času mám, lepší je se naočkovat a mám pokoj.Vůbec nechápu ty lidi, kteří riskují a neočkují se a potom se klepou na JIPU strachy, jestli tu nákazu přežijí. Na co proboha čekají?
Mýlíte se, test na protilátky stojí 400 až 500 Kč. Vyjde to levněji než PCR test (800 Kč).
Imunoložka Zuzana Krátká pro Týdeník Echo k tématu protilátek řekla: „Páni kolegové nám i sobě trochu zavařili, když si stanovili termín protektivita protilátek. U žádného jiného onemocnění jsme nikdy neříkali, kdy protilátky protektivní nejsou a od jaké hodnoty už jsou. Protilátky jsou "marker", že se v těle něco stalo. Když jste prodělal infekci, vytvořili se vám protilátky. A je vám úplně jedno, jestli jste ji prodělal před týdnem, před měsícem, nebo před rokem. Je vám taky jedno, jestli jste ji prodělal se symptomy nebo ne. Prostě vaše imunita už ví. Máte řidičák na koronavirus. A když se s virem setkáte znovu, vlastně už jen děláte rekondiční jízdu. Znovu nastartujete imunitní systém, on se podívá, jestli je to ten samý virus, když ne, vytvoří si vaše buňky trošku jinou protilátku. Ale nejedete od nuly. Už víte, jak řídit. U očkovaných je princip stejný, oni si také pořídili řidičák, ale mají jen jeden typ protilátky. Lidé po infekci mají protilátek víc druhů. A když se očkovaný člověk konečně setká s infekcí, dotvoří si i on ty ostatní protilátky. S termínem protektivita protilátek je to jen taková krásná past, do které nás chtějí vlákat.“
„S časem většinou hladina protilátek mírně klesá. Ovšem když se s virem setkáte opakovaně, tak zas hladina vyskočí nahoru. Proto stanovovat nějakou hranici je nelogické. My, kdo máme různě publikovaná data z vyšetření s kvalitními soupravami, víme, že pozitivní člověk je chráněný. Ani v mezinárodních publikacích nikdo neřeší hladinu, konkrétní číslo, jestli se naměřilo 100 nebo 5000 jednotek.
divne je že na transfúzní stanici po mně chtěli plasmu, jelikož jsem prodělal covid a mam vysoké, hodně vysoké protilátky.... a po očkování byl někdo dávat plasmu?
To je logické, protože ten, kdy covid prodělal, má utvořený komplexní imunitní odpověď proti koronaviru. A tedy má přichystanou nejkvalitnější možnou obranu proti případně další infekci. Ten, kdo covid neproděl a je pouze očkován, má jen inumitní odpověď proti tzv. "spike proteinu" - tedy jen proti jednomu z mnoha proteinů, které koronavirus obsahuje. Proto jsou ti, kteří covid prodělali (a to včetně bezpřiznakových infekcí) ve velké výhodě proti těm, kteří se koronavirem dosud nenakazili, nebo jsou pouze očkovaní.
Já v tom tedy nemám jasno, jsem očkován ale protilátky mě nikdo neměřil, netuším tedy kolik jich mám a jak dlouho budu chráněn. Pokud někdo Covid prodělal a má vysokou hodnotu protilátek, tudíž mu lékař očkování nedoporučí, má asi dělat co? Neměly by se tedy po určité době změřit hodnotu protilátek oběma skupinám a z toho pak vycházet? Navíc jsem zatím nikde nezjistil, jaká hodnota se považuje za skutečně bezpečnou.
Když jste očkován, měl byste mít řádově stovky, nebo tisíce jednotek IgG. Dvaceti procentům očkovaných se žádné protilátky neutvoří. A nejsou tak chráněni. Ten, kdo covid prodělal, např. před půl rokem, by měl mít minimálně 40 jednotek IgG a je chráněn. Nezáleží na absolutním počtu IgG, ale jde o to, jestli protilátky máte, nebo ne. V případě infekce se protilátky rychle namnoží. Výše uvedené hodnoty platí pro člověka, který není obézní a je mu 20 - 60 let. Obézní lidé mají imunitní systém pomalý a proto se musí nechat očkovat.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Rozhodně se nebudu řídit čínskou medicínou, ale hlavně tím, co mi chutná. Ovesné kaše kdykoliv a s čímkoliv bych nedala.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Věřte, že chuť je špatný rádce.
1 odpověď