Jste banda nekompetentních a namachrovaných suverénů, kteří když cítí miliony, tak by prodali i vlastní matku!! Zákony vůbec nepřipouští, že by někdo ve státní správě byl toho vůbec schopen!!! Kam jste to tu naši republiku dostali!!! To je ta vaše politická kultura? Blažek odstoupil a to jako stačí??
Tady už končí moje hodnocení války. Rusko vyhlásí příměří a vzápětí podnikne vzdušný nálet! Teď je to stejné! Jediná šance je tuto válku ukončit. Tím, že budeme podporovat Ukrajinu se to jenom prodlužuje a NATO nemůže bojovat a ani nechce, protože Ukrajina není v EU, ani v NATO! Trampovi se to nepovedlo, tak jak? Je to vůbec možné ukončit? Izrael a Irán má přednost, protože tam jsou jaderné zbraně a stokrát větší nebezpečí jaderné světové války! Ukrajina je v tomto směru nula.
Fiala vědomě lže a škodolibě se nám vysmívá!!! Rozpočet byl zmetek a teď se to ukazuje!!! Mají požehnání od Uršuly, že se můžou zadlužit na bezpečnost, tak to ten podvodník použije na zalepení rozpočtu!!! Co na to prezident, který to podepsal proti všem poradcům??? Co to tady nastupuje za zlořád, diktatura a hlavně lež e podvody? Je to ODS!!!
Svůj milion v Kampeličce nevysvětlil, kšeftují s miliardami z trestné činnosti a chtějí vládnout dál a dokonce vyhrát volby!!! Jak je chce vyhrát? Manipulace!!! Vybral si nejlepší uklízečku na úklid MV! Nikdo nic nevěděl, nikdo nic nemusel dělat, aby té špíně zabránil a jedeme dál, nic se nestalo!!! Fialo!!! Jak může člověk tak hluboko klesnout!!!! Sám si o důvěru neřekneš, tak ti přeju, aby se našel někdo z Poslanců vašeho mafiánského klubu, aby hlasoval pro nedůvěru vaší hrůzovlády!!!!
Co bys dělal, kdybys neměl Babiše ty chudáku? Ničemu nerozumíte, do všeho machrujete a ČR jste poslali ke dnu!!! Jsem zvědavá kolik miliard škody budou bitcoiny, kterým absolutně nerozumíte!!! A vy ještě chcete po tom všem vládnout dál? Stanjura ví, že rozpočet nedodrží a vy chcete dál zadlužovat svým lajdáctvím naši republiku!!! Ty nevidíš co děláš, co pácháš? To je hrůza všech hrůz a ne co Babiš říkal!!! Vzpomeň si co jsi říkal před volbami ty To bylo strašné!!!
Ty Komunisto nic nenaznačuj a laskavě respektuj vůli lidu!!!! O tom jsou zatím demokratické volby!! Já vím, chtěl bys poručit větru a dešti, ale ta doba je pryč a ty budeš muset respektovat vůli voličů!!!! Už se s tím konečně smiř a nedávej nám důkazy o zfalšovaných volbách a jejich vítězích!!!! Jsi problém na hradě a nevíš čí rozkazy máš plnit!!! Sám když něco vypotíš něco z vlastní hlavy tak to nestojí za nic. Konečně ti dali možnost ukázat za co stojíš, ale je to jasný a je to marný!!! Guma zůstane gumou a dělá jenom peklo!!!
Prezident komunista Pavel byl a je zvyklý plnit rozkazy!! Teď v situaci fatální selhání SYSTÉMU není schopen použít vlastní hlavu!!! Decrois nemůže jít proti Fialovi!!! Je to stejné jako Němcová ve vztahu ke Klausovi!!!! Decrois za 4. měsíce nic nevyřeší, už dopředu svoji zodpovědnost hodila na Pavla aby uklidnil situaci!!! Zatím nás nás náš Prezident rozzuřil a obešell!!! Zlegalizoval miliardové špinavé obchody s drogami, zbraněmi a falešnými doklady!!! Kapři si vlastní rybník nikdy nevypustí!!!!
10
Sledujících
0
Sleduje
10
Sledujících
0
Sleduje
K čemu je to dobré, když tento rozsudek se nedá zvrátit? Takoví soudci by měli mít hmotnou zodpovědnost a škody způsobené svým jednáním by měli platit ze svého!! Berou takové peníze a jsou zamořeni korupcí!!!