Článek je o tom, že jsou Čínští výrobci technologicky napřed, myslíte že je to je cenami elektřiny? Podívejte se třeba do odkazu, a zjistíte, že např v roce 2018 byly celkové dotace více než 13000 USD na auto. Podstatné je, že součástí jsou i dotace na výzkum a vývoj.
Jo dotacím na výzkum a vývoj bych rozuměl. Tý sevdavski i v EU inkdyzvaso ne v té míře. Dotace na nákupu elektriky pro firmy jsou za mě zhůvěřilost. Dělo se to v celé EU. Takže jestli tam to funguje a tady ne tak co je správně? A to teda elektroauta těžce nemusím. Ale každopádně díky za odkaz.
Aha, tak EU deklarováním, že elektromobilita je cesta vpřed, vlastně elektromobilitu pohřbila a neumožnila evropským automobilkám inovovat. Teď už jen prosím popište ten mechanismus konkrétně, nebo jste si jen tak rýpnul bez kontextu?
Co takhle kouknout na způsob kterým to provádí direktivní EU a naopak motivační přístup Číny. Mám na mysli ceny elektriky v Číně a ceny elektroaut. A prodeje letí nahoru. Tedy v té Číně.
Není to o vítězství zdravého rozumu
. Je to o tom že voleni zástupci si místo komunikace s občany dělají co chtějí. To měli přeci automaticky mít prodebatované s občany dopředu.
Před zahájením jednání s investorem a stavební firmou. U nás byl obdobný problém a městský úřad resp. zastupitelstvo postupovalo stejně arogantně proti vůli obyvatel. Navíc jde o stavbu ryze komerčního domova. Nu je to třeba zohlednit ve volbách.
Podle ceho tak soudite? A o majetku jste psal. Doslova jste napsal "vystudovala za nase penize".
No že článku vyplývá že se po studiich vydala poznávat svět, dobrovolničit atd . Nic proti. Pak zakotvila tam kde je dodnes. Takže nežije tady, ani nepracuje, neplatí tedy tady daně. Ani za koupený rohlik, ani z pracovní činnosti. Určitě se nechá spočítat, či je možná již vyčísleno kolik stojí jednotlivé stupně vzdělání. A to je pokud se bavíme o vzdělání zde, dluh který každý splácíme v dalším životě v daních. A tím pádem mohou studovat další.
Jestli je takhle stastna a mistni ji tam prijali mezi sebe, nechapu, s cim muze mit nekdo nejaky problem. Je to jeji zivot, a vam neni nic po tom, ze ho nezije podle vasich predstav.
Pravda, nicméně vystudovala za naše peníze a nic své rodné vlasti nevrátila. To za mě v pořádku není. Jinak at´si každý žije dle svého.
Obecně přeji štěstí . Fota jsou nádherná. A snad i ten umírněný islám bude v poho. Mám však trochu problém s tím že tady vystudovala vysokou školu, kterou jí zaplatil stát potažmo lidé v této zemi platící daně. A nevrátila dle článku nic. A v místě současného života ji také nevyužije. Tak asi zbytečně vynaložený čas a peníze, mohl vystudovat někdo jiný, kdo by to naší společnosti prací a placením daní vrátil.
Důchod jednotlivce je zcela irelevantní (navíc komouši dělníky protěžovali - brali zpravidla více než vzdělaní lidé).
Uveďte prosím výši průměrného důchodu a uveďte zdroj, ze kterého čerpáte. Děkuji.
Zdroj jsem uvedl. A výše byla více než dvojnásobná než uváděl autor. A konec konců já uvádím konkrétní zkušenost. Autor nikoliv . Házel sumama a zdroj neuvedl.
Dnes někdo někoho vyhazuje? 😳 Měli jsme včera večírek a dva naši senioři 66 a 68 let byli vedením ujištěni, že se s nimi počítá i na příští rok. Ještě dostali vánoční odměny a vedení jim veřejně poděkovalo. Jedná se o středně těžkou manuální práci... Jistě, mají smlouvu vždy uzavřenou na 1 rok, ale to je přeci normální.
Normální je smlouva na dobu neurčitou.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Aha tak vono nejde o ekologii. Ale jako vždy o prachy.