Neplácejte nesmysly. Nikdo neřekl ani nenapsal, že mají 10 leté děti rozhodovat co bude dál. Podstrčit diskutujícímu argument, který vůbec neřekl nebo nenapsal, a následně ho vyvrátit, je argumentační faul.
A mimochodem, i 10 leté dítě má právo na odpověď. Odmítnout odpovědět s tím, že svoboda slova není pro děti je arogantní, ale hlavně způsob uvažování vhodný do nějaké diktatury. Svoboda slova prostě je nebo není, tečka.
To dítě se pak má ptát svých rodičů a ne strašit v parlamentu.
To je pékně úchylna logika. Můj ďům- moje pravidla a tak to platí i se státem. Když se něco menšině nelíbí, ať táhnou do svého homalandu!
Vaše omezenost je velmi nadstandardní. Ty menšiny v takové Podkarpatské Rusi jsou původní a tato část historický nikdy ani nehranicila s Ukrajinou. Ukrajina "zdědila" toto ještě Stalinem ukradené území ale svou politikou potlačování národnostních menšin pokračuje v komunistické politice.
2022: ...Ukrajinci hromadně nakupují vozy v celé Evropské unii. Do konce června mohou Ukrajinci dovážet do své země automobily z Evropské unie bez cla a daně. Na slovensko-ukrajinském hraničním přechodu Ubľa-Malyj Bereznyj se proto v těchto dnech začaly tvořit několikakilometrové kolony.
...směrem na Ukrajinu bylo ve čtvrtek asi 250 automobilů a dá se očekávat, že fronty se v nejbližších dnech ještě prodlouží.
...19 tisíc dovezených aut.
Jeden jako výdělak tři auta do Ruska, druhý desítky aut jako výdělek na Ukrajinu...
Lžete! Často bývám v těch končinách a nic takového se tam neděje!!
V tomto případě takovou smlouvu by velmi rychle se zákonným zástupcem uzavřel "rychlosoudce": a bohatě by stačilo prohlášení: A nyní - každému své.
A ještě trošku historie z UK: When did corporal punishment become illegal UK?
Schools. Corporal punishment was prohibited in all state-supported education in 1986. The prohibition was extended to cover private schools in England and Wales in 1998, in Scotland in 2000, and in Northern Ireland in 2003.
Trestání rákoskou ve škole je sice taky relikt minulosti, ovšem s veřejným přanýřováním to moc srovnávat nejde. To je o několik levelů výš. ¨
Co se týče těch britských škol, tak taky nemáte pravdu - 5 let zpátky se začala spojeným královstvím šířit vlna zákazů fyzických trestů pro děti v domácnostech. v podstatě jde o kompletní zákaz fyzických trestů. Od fyzických trestů na školách - i těch soukromých upouštěli už někdy v 70. a 80. letech. K úplnému zákazu fyzických trestů na státních školách došlo v roce 1987, soukromým školám to zatrhli o pár let později v 90. letech. Navíc tam byla vždy smlouva mezi zákonným zástupcem a školou. To je další rozdíl.
V tomto případě takovou smlouvu by velmi rychle se zákonným zástupcem uzavřel "rychlosoudce": a bohatě by stačilo prohlášení: A nyní - každému své.
Kdysi v Evropě - myslíte asi pár set let zpět že? Pak se Evropou prohnalo osvícenství a lidí začli získávat práva a svobody, rušila se robota a podobně. Tuhle docela důležitou změnu jste asi nepostřehnul v hodinách dějepisu že?
Ale ne, postřehl jsem. Nic méně bylo by to fakt účinnější. Jak ten krát s tím Amikem v Malajsii jak skákal zfetovaný po autech a pak je i posprejoval. No a ten určitě už nikdy nebude skákat po cizích autech nebo sprejovat cizí majetek. Minimálně ne v Malajsii. Jinak to trestání rákoskou daleko-daleko přežilo středověk. V nejlepších privátních britských školách je zrušili před asi 5 léty.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Tyhle náplavy by měly dostávat tresty podle svých domovských destinací,protože evropské právo je jim většinou k smíchu a bohužel je velmi mírné.
1 odpověď
2
Sledujících
3
Sleduje
2
Sledujících
3
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
No ano, ale vražda ženy, obzvlášť ukamenováním, je u nich hrdinský čin.