Ten web s historií výsledků přijímaček jsem neznala. Každopádně jsou tam většinou jen výsledky, ovšem není tam informace, kolikáté dítě v pořadí a s jakými body se ještě na danou školu dostalo, aby to byla relevantní informace pro nové uchazeče. Třeba na našem osmiletém gymnáziu bereme 20 dětí a loni se dostal ještě uchazeč, který byl v pořadí na 44. místě. V našem městě je ještě jedno gymnázium, takže i to je potřeba brát v potaz, že se ty děti rozptýlí.
Tak já běžně hlídala bráchu, když mi bylo sedm a jemu rok 😄 Moje starší dcera, když byla ve druhé třídě, vodila do školky mladší dceru (byla předškolák), protože jsem měla 2x - 3x týdně ranní a nešlo to prostě udělat jinak. Nutno říct, že ta mladší by klidně chodila sama, jenže to paní učitelky ze školky nedovolily 😉
Souhlasím. Mám dvě dcery, obě v pubertě. Mladší jí víceméně všechno bez problémů, starší je vybíravá. Normálně doma třeba nejí polévky, ale v jídelně, kam ze školy chodí, jí polévky prý chutnají. Říkala jsem jí, ať na obědy určitě chodí, i kdyby si měla dát jen tu polévku a například rýži s omáčkou bez masa. Nebo vepřo knedlo bez zelí či špenátu. Přece je lepší, když si děti řeknou, co na talíř chtějí, a pak to pochopitelně i sní.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ano, mám to doma. Šestnáctiletá dcera takto mluví naprosto běžně, těch slov je mnohem víc. ;-)