Jak je v článku uvedeno „děti jsou obrazem svých rodičů“. V některých částech světa to znamená, že jeden chlapec začne automaticky vlivem rodičů věřit v Alláha, zatímco chlapec žijící o sto metrů jinde přijde díky rodičům o kus svého přirození. Oba pak budou existenci boha svého vrstevníka, co bydlí o dvě ulice dál, popírat.
Ty kapesníčky, to je mor, myslím, že menší a vlastně i větší propagace tohoto problému by byla vhodná. Ideálně nějakým vtipným, mírně kontroverzním, ale díky tomu virálním videem, co by se dostalo do médií.
Jinak s tou vysokou zvěří mi jeden zoolog říkal, že je tam sice vliv turistů znát, ale není tam přímá závislost, protože se podobně chovají i zvířata v naprosto nenavštěvovaných částech hor. Stejně jako jiná podobně velká zvířata mají optimální teplotu pro aktivitu níž než lidi, například v rozmezí 5°—15°, a jak je teplota výš, je jim už prostě horko. Logicky se tedy v tom „pěkném turistickém počasí“ schovají do stínu a podřimují a na pastvu vyráží za chladu. No a tím, jak horké dny v létě přibývají, tak je ten trend změny denního rytmu znatelnější.
Je zajímavé, že „mávnutí“ nohou dá tak 90 % českých motorkářů, ale rakouští a němečtí skoro vůbec. Já všechny motorkáře rád blinkrem i uhnutím pouštím, jednak přes náš Transit nevidí a na užších okreskách nebo horských serpentýnách je prostě znatelně širší a hůř se předjíždí než malý osobák. Zrovna třeba v Alpách se často logicky ty trasy motorkářů a dodávkářů potkávají, takže nemám problém s tím klidně uhnout a pustit smečku bzučivek dopředu. (Stejně je zase dojedem v sedle).
Jojo, je tam klid. Ale bez nějakého dopravního prostředku typu kola, koloběžky nebo aspoň bruslí je to tam na nějaké výlety marné (samozřejmě pokud někomu stačí ležet na pláži, tak OK). A pozor, na mapách to vypadá, že by se dalo vlézt do vody všude → v reálu jsou ale kolem jezer ploty a břehy z poměrně nepříjemných kamenných náspů a pláže jsou jen na určitých místech. Rozhodně je to pro severočechy příjemně blízko než se trmácet třeba na jezera u Salzburku.
Když použijeme „ruskou logiku“, tak můžeme prohlásit, že Bělgorod byl vždycky ukrajinský. Ostatně po všech těch útrapách by vrácení se k hranicím před sto lety bylo optimální: Odkaz
Ukrajinci by se měli s Rusáky domluvit. Obě strany ví, že to stejně přijde, tak by mohli zvolit vhodný termín s pěkným počasím, denní světlo a pěkně tu demolici mostu točit z mnoha úhlů aspoň ve 4K 120 fps. Budoucí filmaři, kteří budou dělat dokumentární seriály o rozpadu Ruska pro Prima Zoom budou mít kvalitní záběry a my se nebudeme muset koukat na rozkostičkované černobílé streamy z námořních dronů.
To je takový cyklický odkaz v praxi. Cyklisti chtějí někudy jezdit, jenže není kudy, takže nejezdí = nejsou žádní cyklisté.Ti „žádní cyklisté“ si ale na situaci stěžují. → Město nic stavět nechce, ale aby byl klid, postaví takovouhle hovadinu. → Nikdo tudy na kole nejezdí, protože když vás přejede náklaďák, tak vaše registrace mezi dárci orgánů byla zbytečná → Vidíte, my jsme jim postavili cyklopruh, ale nikdo tady nejezdí = nejsou žádní cyklisté.
Tím novým obchvatem města se jízda kolem Chýnova poměrně dost zrychlila a nájezd k této „pasti“ je najednou poněkud nečekaný, protože to vypadá trochu jinak než byl člověk zvyklý. Pro někoho, kdo tudy jezdí výjimečně to může být šok, že ta zatáčka pod viadukt je tak ostrá. Tam by velké značky „Pozor, prudká zatáčka“ nebyly marné.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Před lety to bylo opuštěné, ale pokud bude o víkendu pěkné počasí, tak se na parkoviště možná ani nevejdete a skelet fabriky je plný návštěvníků. Lepší je tam dojet v klidu na kole…
1 odpověď