promítání na čelní sklo má jednu skvělou vlastnost - je to ve vzdálenosti, kdy už lidské oko vnímá "na dálku", nemusí přepnou "na blízko" jako u klasických displejů, tj. řidič může jedním pohledem vnímat silnici i stavové údaje/mapu.. Ale musí to být jednoduché, ne to co je tady na té ukázce, to by děsně rozptylovalo.
Je to velká ostuda toho kdo je správcem budovy na Sněžce. Pokud je návštěvnost tak velká už dávno se měla kanalizace vybudovat a určitě by se vzhledem k návštěvnosti a ceně lanovky rychle zaplatila.
Ale je lepší rýžovat, vytřískat hromadu peněz za minimální náklady.
Zajímalo by mně jak a kam se investují vydělané peníze jestli opravdu do oprav a údržby budovy a lanovky a zvelebování vrcholu hory pro návštěvníky nebo se v přilehlém městě koupí odpadové koše a lavičky do parku kus za 10 tisíc jak se běžně vyhazují peníze nebo nová pohovka do kanceláře ředitele příslušné chráněné oblasti jak jsem kdysi posílal pravidelně a slušné finanční částky na Dítě v tísni a pak se člověk dozvěděl, že vedení této organizace a její obchodní přátelé si uspořádali přátelskou žranici na jednom lodním hotelu v Praze.
Tím neurážím Pražáky, ale je mi zle z podobných chytráků jako byli nebo dosud jsou v této jakoby charitativní organizaci.
jaksi naprosto nechápete situaci. Jedna věc jsou finance, druhá věc je ochrana krajiny. Sněžka je národní park, představa, kopání kanalizace je tam tak velmi ztížené, navíc samozřejmě technická složitost vzhledem k terénu, výšce, počasí atd. Tohle fakt není něco, co může řešit správce nějaké budovy na sněžce, ať je jím kdokoliv a rozhodně to není něco, co by dokázal sám zafinancovat z nějakých turistických příjmů. Samozřejmě by to šlo snadněji za předpokladu, že by se za vstup do národního parku a výstup na Sněžku platilo.
Tahle dohoda s Poláky je optimální pro všechny strany
Děti ovoce a zeleninu milují, ale prostě se musí umět připravit. A kuchařky musí být ochotné se to naučit a dělat, což s minimální mzdou je dost složité, mnohde jsou rádi, že vůbec někoho mají. Polívku z prášku nesmí udělat nikde, všude musí být schopni vzít zeleninu, hodit ji do vody a vařit, to není žádná věda ani extra práce, zrovna tohle se dá dělat snadno pro stovky lidí, skoro se stejnou časovou náročností jako když byste to dělali doma pro jednoho.
Otázky
Na obou těchto místech mohla požádat o pomoc, pomohli by jí s umístěním dítěte po porodu jinam.
Jestliže nebyla ani na vyšetření, ani nerodila v porodnici, tak už to prostě nutně bylo 9 měsíců plánované. Tohle se nesvede na poporodní psychózu.
podle definice gymnázia jsou více všeobecná a zaměřená na jazyky a lycea jsou napůl cesty mezi gymnáziem a střední odbornou školou.
ona existuje nějaká definice gymnázií, že jsou zaměřené na jazyky?
A naopak tady v těch rozhovorech říkají, že to má být ještě více všeobecné, než gymnázia, tak nevidím právě, že by to mělo být napůl mezi gymnáziem a střední školou. Tam bych to chápal, ale tenhle článek a rozhovory tvrdí pravý opak.
V dubaji jsem byl u kadeřníka chvíli před půlnocí. Venku lidi tou dobou hráli na mnoha pláccích fotbal. Přes den je tam venku na chcípnutí, všichni tam fungují v klimatizovaných domech či autech, venku pracují jen ti nejchudší imigrantni, kteří při tom umírají v šílených počtech a nikoho to tam nezajímá.
Ano, máte pravdu -pracuji v komisi cca 15 let. Mám vhled.
Dokonce to co jste napsal se mně jeví jako nejvíce smysluplné❤️.
Ale on nikdo nechce pracovat, a úředník úřadu už vůbec ne.
Přitom tu urnu nemuseli nosit v ruce, ale mít ji umístěnou v něčem co mělo alespoň -nejlépe-2 (větší) kolečka.
příjemné nedělní podzimní odpoledne.
s pozdravem Svoboda Zdeněk (112)
.
Mobilní urna skoro nic neváží, nachodil jsem se s ní dost. A rozhodně lepší než v tom marastu řešit nějaký povoz. Tohle by byl ten nejmenší problém. Nehledě na to, že by to klidně mohl nosit nějaký silný voják či jiná pomocná síla.
Tolik práce a přitom taková blbost.
Ale jo, dokážu si představit pár hodně specifických případů, kdy se to hodí - typicky televize před oknem s pěkným výhledem v nějaké pěkné zasedačce, tj. fakt to potřebujete jen tu a tam, nechcete nějaká plátna ze stropu s projektory a podobné hnusy.
Nebo nějaká interaktivní výloha atp.
hmm, tak jsem doufal, že jste to vyzkoušeli ve srovnání s týž nožem ovšem bez zapnutého ultrazvuku, abychom mohli porovnat kvalitativní přínos. Plus třeba na potravinách, které se právě blbě řežou - měkký chleba, velké fláky masa, sýry...
Nedočkali jsme se, takže opět článek s nulovou přidanou hodnotou.
Kromě pokuty, zákazu řízení, případně nepodmíněného trestu by mu auto mělo být šešrotováno jako součást trestu.
Opakuji trest sešrotováním na náklady dotyčného. Někteří movitější lidé by si mohli auto v dražbě vydražit (pomocí nastrčených osob) zpátky, proto by se mělo postupovat takto.
to je nesmysl. Může si koupit v dražbě či jinak i jakékoliv jiné, není třeba kvůli tomu ničit právě tohle jedno.
Když by mu někdo koupil a předal auto, ačkoliv nemá řidičák, pak je spolupachatel.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Odhad se dělal podle vzoru Brusel?
2 odpovědi
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
Tak v rusku v prvé řadě rozkradou prachy i na stavbu továrny, takže reálně při jednotkách vyrobených kusů bych si tipnul, že budou náklady ještě větší