Měl bych jeden tip. Využijte AI. Z těch, co jsem vyzkoušel, to uměla tato: Odkaz 1 , zadal jsem dotaz takto: Vypiš mi z programu České televize na tento týden všechny programy se skrytými titulky.
Tak Kateřina Neumannová vypadla na otázkách týkajících se hollywoodských filmů. Pokud někdo celý život intenzivně trénuje, tak opravdu nemá čas koukat se na filmy nebo chodit do kina. A co se týče těch otázek v rychlém testu, většinou se spletli na chytácích, což se v odpovídání v časovém limitu, kdy nemáte možnost si otázku promyslet, snadno stane. Navíc ti lidé mají talent na jiné věci než biflování faktů a díky němu nám ve světě udělali skvělé jméno. A kdy se přihlásíte do Lovce vy, abychom se podívali, jak vám to půjde, autore?
Zajímavé je, že nikdo neřeší ty stbácké vyšetřovatele, kteří ničili lidem životy, vydírali je přes rodiny a přátele, mlátili je v Bartolomějské atd... Tihle šmejdi se nám dnes smějí do ksichtu a vesele si podnikají, často na hraně zákona nebo i za ní. Nebo mají díky svým komoušským kontaktům zajištěná teplá místečka na vedoucích postech. O těch můžete, Terko, začít psát. Ale to už není tak bezpečné a snadné, jako se otírat o nemocného člověka, což?
Zrovna tuhle bych tipoval původem více na východ. Zato pohádky o vodnících a čertech jsou česká specialita. Překvapilo mě, že vodník je česká postava, přestože označení hastrman by svádělo ke germánskému původu. Rovněž postava čerta jako dobráka nebo hlupáka a nikoliv nelidského ďábla je taky ryze česká.
U Hejného metody je problém, že je její výuka kontinuální, navazující a pokud přijdete náhodně k nějakému příkladu, tak ho jen podle toho zadání nevypočítáte. Měl jsem s tím úplně stejný problém jako autorka. To je dost neštěstí pro rodiče. Ale děti jsou schopné docela brzy počítat složité příklady, které se u klasické matematiky dělají až ve vyšších ročnících.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Jak to většinou píší místní přátelé Ruska: nejdřív mají dát politici peníze vlastním lidem a ne je posílat na válku 😂