Měl bych jeden tip. Využijte AI. Z těch, co jsem vyzkoušel, to uměla tato: Odkaz 1 , zadal jsem dotaz takto: Vypiš mi z programu České televize na tento týden všechny programy se skrytými titulky.
To je naprosto pochopitelné, že Čína nebude investovat v zemích, které chtějí proti nim zavést cla. Nakonec, kam vede hloupá politika Bruselu i naší vlády, to ukazují statistická čísla. Dokud tam bude tato garnitura, která neví, co jsou to naše zájmy jak v oblasti ekonomické, tak bezpečnostní, tak se to nezlepší. Je to už jen ukázka zoufalství a neschopnosti.
Myslím, že u nás už Čína ukázala, jak vypadají jejich plnění slibů ohledně investic v jim přátelských zemích
Ti novináři jsou snad opravdu nesvéprávní. Opět neopomněli zdůraznit, že cena energií vylétla do výšin díky válce na Ukrajině - kolik za tyhle evidentní lži dostávají zaplaceno? Pokud je známo - a někteří si to sakra budou pamatovat - tak ceny energií začaly stoupat již v létě 2021 a vystřelily nahoru během 2. poloviny roku 2021 - viz. pád Bohemia Energy v 10/2021. Takže přestaňte tady takhle veřejně lhát, ubožáci 🙁🙁.
A pročpak ty cenu v tu dobu stouply? Protože Rusko nedodrželo nasmlouvané dodávky.
Lidé se přeci také učí na lidských dílech. Všechny umělecké školy učí techniky mistrů kteří je sami vyvinuli a nikdo nenazývá profesory zloději. Picasso, Michelangelo nebo Davinci si nepatentovali svoje osobité techniky, dnes se vyučují a považují za základ osnovy známých uměleckých škol. Když AI je zkombinuje a vytvoří nový styl který obohatí náš svět taky bude volně k mání. Nehledě na to, že většina těchto děl spadá pod doménu veřejného vlastnictví. Stejně tak jako hudba kterou může hrát každý protože je starší než určité datum.
právě, že se AI učila na dílech, která jsou chráněna autorským právem, zejména se jednalo o webovou grafiku. Kdyby se učila na těchto starých mistrech, tak nikdo nic nenamítá. Tady bylo cílem vyšachovat lidské grafiky. Další věcí je rozdíl mezi člověkem, který kromě své profese musí zvládat i běžný život, který si vezme mnoho z mozkové kapacity a mezi specializovaným strojem, který se soustředí pouze na jednu činnost.
Nejde o krádež ale o inspiraci.
Stejně tak když někdo jiný použije fotografie díla mistrů pro svoje vzdělávání a inspiraci k vlastní tvorbě podobnou technikou. To že malíř vidí v muzeu, katalogu nebo na fotografii obraz někoho jiného, ho také inspiruje a vzdělává. Nicméně to není nikdy nazváno krádeží..
Je to normální drzá krádež. Navíc bylo zjištěno, že se musí umělá inteligence učit na lidských dílech. V momentě, kdy se učí na dílech od jiných AI, tak z ní lezou paskvily. Což dává naději do budoucna.
Vetsina omezencu radeji sahne po predrazene bide z EU, v chimere, ze za ty prachy to je kvalitnejsi a hlavne lepsi Takze by si Cinani stejne neskrtli 😄 Ted vazne, Cina ma nyni sve problemy a nemuze si dovolit dalsi pokles exportu. Zautoci az se z toho dostane a bude jeste silnejsi.
Sorry, ale kromě pár špičkových oborů je čínská kvalita opravdu hodně nízko. A jestli jste někdy pracoval v automotive, tak víte, že mnohé evropské automobilky na kvalitu dbají až extrémně a to holt něco stojí.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Díky za tyhle filmové recenze. Řekl bych, že filmové řemeslo máte hodně rád. Většinu z těch filmů jsem zatím neviděl a po vašem článku mám chuť je zkouknout.
1 odpověď