Můžeme stavět výkonější, rychlejší počítače , může vytvářet sofistikovanější programy.
Ale i v těchto případech narazíme na hranici, kdy už to dál nepůjde.
Prostě Fyziku neporazíme.
Je celkem jedno, jestli „ konspinátoři " tvrdí, že ve vakcínách jsou „ čipy ".
Prostě není možnost v této velikosti vytvořit jak aktivní, tak pasivní „ čip ".
Podobně je to u zázračných baterií.
Tak čip, co projde injekční jehlou, byl vyroben už roku 2021. Tolik k neporazitelnosti fyziky.
Vy jste to buď nečetl, nebo nerozumíte psanému textu. Nezákonné není zakázat jim ve škole mobily, nezákonné je, že o tom rozhoduje rada města. Dle ministerstva je to v kompetenci ředitele školy. A mobil jim nikdo brát nebude. Budou si je odkládat do skříněk, nebo si je nemusí brát do školy vůbec. K výuce je nepotřebují.
Čunek: „Děti na vsetínských základních školách odevzdají mobilní telefony před začátkem vyučování a dostanou je po jeho skončení." Vy jste to buď nečetl, nebo nerozumíte psanému textu:)
Po přečtení tohoto článku jsem byl zvědavý jak budou reagovat čtenáři na strkanici o tom kdo bude kopat penaltu. Bohužel jsem zjistil že my Češi jsme se nikam, vůbec nikam neposunuly a jsme stále tupé stádo volů až hanba 🤢🤮🤢🤮 povím vám příběh o jednom doktorovi (jméno bohužel neznám, jen barvu pleti vím) který dokázal rozlišit typy krve a díky tomu se dá nahradit krev od dárců díky rozpoznání skupiny krve s tím zachránit život. Tento doktor v těžkých zlých dobách byl těžce zraněn (pobodán či postřelen) a hodně krvácel. Do Nemocnice ho nepustily a on před nemocnicí vykrvácel. Nemocnice byla jen pro bílé......
Moc koukáte na MASH:) Ta historka o vykrvácení doktora kvůli barvě pleti je pouze výmysl scénáristů.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
A co je čipovi platné to, že vleze do jehly, když potřebuje napájení a baterka jehlou neproleze.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Baterku čip nepotřebuje, napájení obstarává piezoelektrický převodník, ten zpracovává ultrazvukové vlny z vysílače (ten je mimo tělo), které přeměňuje na elektrickou energii. Elektřina potom napájí třeba snímač teploty.