Berou to za špatný konec. Nepokutovat bezdětné, ale naopak slevovat těm s dětmi. Ovšem vzhledem k možným potížím a nejasnostem, komu přiřazovat jaké děti, by snad bylo lépe skromně zůstat u toho trvat na logické stejné slevě na dani z příjmu na každé dítě (a samozřejmě případně na manželku/-a) jako na poplatníka, pokud to/ta/ten sama neuplatňuje.
Určité riziko existuje, zvlášť poškození kol, pokud by tam jela souprava s měkčími koly jako Pendolino, nebo možná by hrozila vážná nehoda, pokud by tam jela sunutá souprava s velmi lehkým vagónem vpředu (a to kdoví jestli) ... ale to přehánění "Málem vykolejil rychlík" je směšné ... stalo se vůbec někdy, že by se někdy podařilo vlaku vykolejit na kamenech poskládaných na kolejnici?
Článek je "mimořádně inteligentním" příspěvkem k diskusi o tom, zda Istanbulská úmluva je jen o násilí na ženách, nebo pod zástěrkou boje proti násilí na ženách jde (i) o něco jiného. Inu, kde chybí pochopení problému a slušné argumenty, použije se hloupé zesměšňování. Koneckonců i za takovouto práci autor jistě dostane řádně zaplaceno, protože v této věci nemohl dělat lépe, slušně a rozumně s pochopením problému se nedá popřít, že tu pod zástěrkou boje proti násilí na ženách jde (i) o něco jiného, že nejenomže text úmluvy hovoří nejen o násilí na ženách, ale i např. o potírání stereotypních stereotypních pohledů na genderové role, ale především už i v praxi dle této úmluvy ustavená kontrolní expertní skupina pro boj proti násilí na ženách a domácímu násilí GREVIO se zabývá zdaleka nejen násilím na ženách, jak to vysledoval a doložil např. právník Jakub Kříž.
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
K nepravdivému výroku, omylu, samozřejmě může dojít, omlouvat se pak ale má za nepravdivý výrok, omyl, ne za nedorozumění.