Jestli zavedou předplatný, tak si ji můžou nacpat do špic.Mažu ji. Zaplatit za kvalitní produkt mi nedělá potíže, ale co nesnáším, jsou paušální platby za jakoukoliv aplikaci.
Jelikož se k tomuhle nesmyslu schyluje u postupně na víc místech, vypadá to, že Internet v základu bude jen "médium", kde se za jakýkoliv přístup někam, či za použití jakékoliv služby bude platit - a to v součtu bude stát dost na to, abych si to mohl dál dovolit. Z toho důvodu nepodporuji ani tzv smart ovládací systémy, protože tam to taky nezůstane pozadu.
Zkuste to z klasickou UV-C zářivkou. Když takovou zapnete v uzavřeným prostoru, ucítíte smrad po ozonu. U UV-C LED jsem si ničeho takového nevšiml, ani když jsem byl v bezprostřední blízkosti. Podle mě to UV záření, co rozkládá kyslík a mění jej na ozon, a tím má největší podíl na dezinfekci, tak to prostě u LED není.
Když se přešlo z televizí do digitálu, stejně jsem nakonec skončil u placený služby jednoho operátora a neomezeného datového tarifu. Můžu se na TV dívat kdekoliv se mi zachce. S digitálním rádiem je to podobný: Z celýho DAB bylo pro mě poslouchatelný nějakou dobu Wave, jenomže pak se z něj stala hlásná trouba LGBT+ , tak jsem jej nahradil internetovým příjmem, kde se dají poslouchat stanice z celýho světa.
Výhodou samoobslužných pokladen bylo to, že to s nimi moc lidí neumělo (ještě dnes neumí) a proto se k nim nikdo nehrnul - takže když jsem měl dvě, nebo tři položky, šel jsem k samoobslužce a měl jsem odbaven nákup a nemusel jsem stát ve frontě na pokladnách. Klidně bych vyhradil samoobslužky jen pro malý nákupy. Hlášky o neočekávaném zboží v taškové zóně znám moc dobře - každý zboží má svoji váhu a ta se porovnává vážením v taškové zóně, a ty si tam položíš svoji tašku a je problém. Některý obchoďáky by měly mít líp tuhle zónu označenou. Kontrola věku dozorcem je bohužel jediný zákonný možný způsob, jak omezit prodej alkoholu dětem (nějaký skenování občanky, nebo snímání obličeje z jistých důvodů nelze aplikovat)
Místo "senioři" bych spíš napsal "někteří" - On ten "řidičák na kolo" by zas tak marný počin nebyl. Vemte si, že spousta lidí jedoucích na kole v městském provozu nemá papíry ani na malý motocykl. Za našich mladých let byla ve škole "dopravní výchova", kdy vás naučili, jak se chovat v městském provozu jako chodec i jako cyklista. Pak jste dostali symbolický řidičák na kolo. Teď nevím, zda to ještě na školách probíhá.
Něco k zamyšlení :Dejme tomu, že jsem psychopat a je mi všechno jedno a mám v plánu něco podobnýho. Zjistím si, jak probíhá psychotest a tak nějak jím projdu. Udělám si zbrojní průkaz, navštívím nějaký ty kursy střelby, přežití, sebeobrany, nakoupím zbraně a provedu akci - viz nedávno. Jak tomuhle chcete zabránit?
Je nějaký způsob, jak odhalit takovýho potencionálně nebezpečnýho člověka?
Řešil jsem nedávno podobný problém z tabletem Lenovo. Problémem bylo, že pokud jsem připojil jeho nabíječku do vytahovací zásuvkové lišty, co se dá zabudovat do stolu, tablet se nenabil ani za noc. Je to v podstatě hliníková prodlužka ze třema zásuvkama a dvěma USB výstupy. Příčinu vidím ve zdroji pro USB výstupy, kterýma je tahle lišta vybavena. I když se nevyužívá, zdroj při chodu na prázdno narušuje funkci adaptéru Lenovo. Konkrétně jde o lištu IAN390952_2201, kterou prodává Lídl. Řešeni: Nabíjet v jiné zásuvce, nebo demontovat USB zdroj (vyžaduje kvalifikovaný zásah), či tenhle produkt nepoužívat. Dělá to i druhý kus.
Seznamte se z vaším plynoměrem (vodoměrem, elektroměrem). Kde jej máte, jak číst údaje z počítadla. Na první pohled banalita, ale setkal jsem se s tím, že někdo ani neví, kde plynoměr pro jeho byt je. Pak si stanovte pravidelný termín, kdy se k němu stavíte z tužkou a poznámkovým bločkem, nebo mobilním telefonem - třeba jednou týdně. Budete mít přehled o své spotřebě a můžete řešit následky dřív, než bude pozdě. PS - výše napsané platí pro všechny "média", co odebíráte - voda, elektřina... (vodoměr, elektroměr)
4
Sledujících
0
Sleduje
4
Sledujících
0
Sleduje
Kolikrát se mi stalo, že jsem tenhle nesmysl měl na zakoupeným zboží - Stačil silný magnet a bylo to pryč. Takhle se to totiž oficiálně a opakovatelně sundává. Horší jsou ty nálepky z třema plíškama ( magnetoakustický systém). Ty se pomocí magnetu a nebo odmmagnetovací cívky přepínají do aktívního, nebo neaktívního stavu. Bohužel se však stává, že jsou naproti sobě dva obchody, které používají stejný systém, ale jeden to má naopak. Deaktivovaná nálepka z jednoho obchodu je pak aktívní jinde. Kolikrát to prozradí detekční brána při vstupu.
1 odpověď