Domnívám se, že pokud je občan zvolen do vedení státu, kraje nebo obce , která má tiskového mluvčího, měl by se na sociálních sítích přestat vyjadřovat k tématům ,které řeší z titulu svého zvolení. Stejně tak, by k informování veřejnosti neměli používat sociální sítě ministři , prezident a pod. Předešlo by to šíření polopravd a nejasností.
Píše se “nestandardních”. Vy jste ve škole jistě exceloval.”, chytrolíne.
Reakce typické české učitelky, když nejsou argumenty nastoupí hledání formální nesprávnosti. Ano, moje chyba je ostudná a znevažuje vše , co jsem napsal. Jinak , za větou tázací se píše otazník. Věřím, že to není neznalost, ale digitální negramotnost.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Můžete se to domnívat, ale realita je dnes bohužel jinde. Kdyby to tak bylo, budete teď sedět u rozhlasových zpráv nebo číst noviny, a nebudete zde psát do diskuse své komentáře. Přenechání soc. sítí opozici a dezinfo scéně je špatný nápad, vedlo by to k ještě větší odtrženosti elit od komunikace s občany a voliči. Spousta lidí už dnes nesleduje TV, nečte noviny, a čerpá zprávy (často pokřiveně) jen z FB a dalších soc. sítí.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Situaci kterou popisujete lze snadno vyřešit tak, že informace na sociální sítě nebudou dávat jednotlivý politici , ale budou to informace od tiskových mluvčích sněmoven, kanceláře prezidenta atd. Stejně ty příspěvky za veřejné činitele píše jejich jménem někdo jiný. To, co navrhuji není žádné odvrhnutí současné reality, ale pouze vnesení řádu do chaosu.