Jenze to tak úplne není. Když si starý človek pořídí štěně a nemá ho komu predat, skonci pejsek v útulku. Psychicky strada a to dost. Pejska samozrejme, ale přimerene veku a aktivitě.
Přesně. Já bral z útulku před třemi roky psího stařešinu, aby byla aspoň nepatrná naděje, že ho přežiju. A to mám komu psa předat. Zatím spolu valcime v lesích Jizerek. Mně 80, psovi 11. Větší pes, kříženec
Já žiju na vesnici, kde se v podstatě všichni známe včetně našich psů. Venčíme všichni na jedné louce, psi jsou běžně na volno. Přesto, když vidíme, že se někde setkáme, psy si přivoláme, dáme na vodítko a pustíme zase až se mineme. Pokud sebou beru psa do města, chodí zásadně na vodítku. Takže, je to v lidech. Pokud jsem pejskař, není s tím problém, problémy dělají ti, kteří mají psa jako módní doplněk a jinak o psech nic nevědí
Je to hloupost, jméno by se mělo vyslovovat tak, jak má člověk v dokladech. Jestiže mohou cizinci vyslovovat jména našich žen v přechýlené podobě, ač na to nejsou zvyklí, pak u nás by se mělo ctít jejich pojmenování. Když u nás Smetanová může bez uzardění používat jméno Smetana, proč musí Erika být Sémanová, když v pasu má Erika Seman? Prostě, zvykněme si na to, že naším přechylováním v podstatě przníme jména cizinek.
To je příliš jednoduché, zastavím na dálnici, protože není parkoviště, zaplatím pokutu. Nezastavil, pojedu dál, zaplatím pokutu, protože jsem nedodržel povinnou přestávku. Po 4,5 hodinách jízdy povinně 45 minut pauza. Po dalších 4,5 hodinách 9 hodin odpočinek. Prostě, buď dodržím jedno nebo druhé nařízení, ale vždy za to druhé, nedodržení zaplatím pokutu. Ne malou.
Hned druhý bod:
Dovolím si oponovat. Zákon č. 361/2003 Sb, účinnost od 1.1.2007 v § 13, odst. 1 - doslovné znění podmínek přijetí:
Věk nad 18 let
Občanství České republiky
Bezúhonnost
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Osobní, fyzická a zdravotní způsobilost
Nesmí být člen politické strany a hnutí
Nesmí provozovat živnost nebo jinou výdělečnou činnost, být členem vedení společností, atd.
Oba jsme se o jeden post spletli.
Mne by zajímalo, proč se utrácí za zdvojování přístrojového vybavení. Policie může poslat při kontrole auto na STK, v pořádku. Teď však začala při kontrolách na silnici měřit emise a rozdávat pokuty. Proč? A proč řidičům? Neměl by postih směřovat na STK?Jestliže auto prošlo kontrolou STK, proč pokutovat řidiče? A proč se utrácí za další přístroje na měření? Je policista stejně fundovaný jako revizní technik STK? Zase jen výběr peněz od řidičů, jiný reálný důvod nevidím.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
To je ale stupidní článek 😂😂😂
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Nejen článek, i babička