Když ukáže fakáče na lidi protestující proti ilegální imigraci, tak je to v pořádku, protože tím trestá ty špatné, kteří mají jiný názor než ona. Je to z její strany jen forma diskuze, která je zcela v pořádku. Pokud však bude někdo jejím názorům oponovat podobnou formou, tak to považuje za čiré zlo. Jako by mi to někoho připomínalo. Provedou se teroristické útoky, zajmou se rukojmí a při odvetných opatřeních se volá do světa o pomoc a ochranu před zlým agresorem.
Stejně jako za bolševika jsou šiřitelé té jediné správné (dnes progresivní) ideologie odhodláni nekompromisně eliminovat kohokoliv, kdo nezpívá tu jejich. Takže vyvolat konflikt, protože někdo nosí čepici odporující jejich světonázoru, je pro ně zcela v pořádku. Se divím, že to paní v kšiltovce přežila bez větší újmy na zdraví, vždyť je to přeci nepřítel lidu.
U lidí, co dávají blinkr pozdě, často s předstihem poznám, že budou odbočovat. Ono je toho na ně v tu chvíli opravdu moc,. Přibrzdit, možná podřadit (to je pro ně samo o sobě těžká písemka), najet správně do křižovatky, aby se vešli vedle ostatních aut, přitom sledovat provoz... a ještě k tomu blinkry?
No, když už se podaří všechny předchozí úkony, tak na ně nakonec taky dojde, ale jedná se v tonto případě spíše o potvrzení pro ostatní -"Ano vidíte dobře, opravdu odbočuji,"
Když naši před mnoha a mnoha lety stavěli, tak vrátek (stavební výtah) měl ovládání u motoru, který byl se závažím ukotven na zemi. U vrátků, kde je zakázána přeprava osob, mi to přijde logické i z pohledu bezpečnosti, aby někdo nemohl ovládat vrátek přímo z plošiny. U tohoto případu jsem nezaznamenal, že by byl u nehody někdo další než zraněné osoby. Tak by mne zajímalo, jestli bylo možno ten vrátek ovládat přímo z plošiny, nebo informace o další osobě u nehody chybí.
Zajímavé zadání.
"Okvětní lístky každé z nich mají vždy něco společného."
Ano mají podobný tvar, dotýkají se kolečka uprostřed a každý lístek má v sobě napsané číslo. Ale souvislost čísel v zadání zmíněna není, i když musím uznat, že není ani vyloučena.
A pak dotaz neodkazující se na souvislost s předchozím tvrzením.
Přijdeš na to, které číslo má být uprostřed?
Pokud se budu striktně držet zadání, tak si obhájím "nekonečně řešení", třeba i v podobě věku obdarované maminky.
Nákupy v obchoďáku nejsou moje hobby, ale občas mě to nemine. Nedokázal jsem pochopit, odkud se tam rojí ty zombie, pomalu se sunoucí, s pohledy upřenými do regálů a zcela ignorující veškeré okolí kromě regálů a vlastního košíku. Až tady v diskuzi jsem pochopil, že se nejedná o zombie, ale o normální smrtelníky, kteří umí přepnout do nákupního módu. Pokud je v tomto módu normální nehledět, kam šlapu, nebo do čeho vrazím, tak jsem rád, že ho nemám. A vyhodit kopyta hore, na natích od ředkviček, tak z toho nebudu dělat aféru, protože bych to vnímal jako moji chybu. Zrovna v tomto směru (ochrana neschopných, z mého pohledu až nesvéprávných zákazníků ) bych si z USA příklad brát nechtěl.
Rád mám věci pod kontrolou. I proto se snažím platit drobnosti hotově. Hotovo, zaplaceno, vyřízeno v tu chvíli a můžu záležitost zcela vypustit z hlavy. Pět až deset plateb kartou v měsíci si pak snadno zkontroluju. Kdybych měl výpis zaplevelený stovkou miniplateb, tak prakticky ztratím možnost kontroly.
Co to je za nesmysl
"Ještě větší záhadou je, že lidé předsedkyni TOP 09 vůbec sledují, když s ní tolik nesouhlasí a takovým způsobem je dráždí."
I nenáviděné bolševiky (Husáka,Jakeše apod.) jsem sledoval, protože činnost lidí na vysokých postech má dopad na život nás všech.. Myslím, že lidi jako je Pekarová bych měl možnost na významném postu pozorovat i kdyby se tu bolševik udržel. Ambiciózní je na to dost, ale to je tak všechno, čím disponuje.
By mě zajímalo, z jakého počtu případů a za jakou dobu vychází ta statistika (8 případů z 10), kdy po ní chtěli občanku při koupi alkoholu, kterého se vzdala. Pravda, v článku jsou i informace, že alkohol nepije a že alkohol nepije moc, takže nevím, co si z toho vybrat. Informace je pro mě zajímavá z pohledu, jestli bych o sobě také nemohl prohlašovat, že alkohol nepiju.
Asi by se hodilo doplnit více parametrů těch tras. Například délku trasy nebo procenta stoupání cest v případech, kdy se nejedná o samotné schody. Například u rumunského hradu Poenari je uvedeno 1489 schodů a převýšení 800 metrů (tabulka je v odkazovaném článku). Těch 800 výškových metrů nabrat jen na schodech by znamenalo průměrnou výšku schodů přes 54 cm. To se mi zdá docela moc, takže předpokládám, že trasa bude obsahovat i delší stoupání bez schodů a bylo by zajímavé vědět, jaké.
My Češi jsme odolný, přežili jsme Gottwalda se Stalinem, Husáka s Brežněvem apod., takže přežijeme i tuhle verbež. Ani si netroufám dělat pořadí, kdo by z nich byl nejhorší, protože každý měl výrazně rozdílné podmínky. Naštěstí nemá dnešní vrchnost tu moc, co měl Stalin, i když by ji pochopitelně mít chtěla. A pak by se teprve mohli neobolševici projevit naplno.
Tak trochu symbolické pro dnešní dobu. Před jedním velkým nebezpečím, které je hrozbou pro celý civilizovaný svět utekla, ale to druhé (podobně nebezpečné) ji dostihlo. Bohužel to druhé nebezpečí stále nebetou někteří dostatečně vážně. Útěk od Rusů chápou, ale obavy z agresivních a nepřizpůsobivých imigrantů ne a toto jsou důsledky.
Dříve se bolševici snažili znevážit a dehonestovat odpůrce zařazením do kategorie "protistátní živel", což mělo vyvolat dojem, že chtejí státu a tedy vlastně všem jeho obyvatelům škodit. Dnes jsme už dále a máme tu novou kategorii "protievropský". Princip však zůstává stejný, že vládnoucí "elity" jsou jediní, kdo to s námi myslí dobře a jejich oponenti nechtějí škodit jen jim, ale všemu lidu. Dříve se tento terním vztahoval na stát, nyní na Evropu a dá se předpokládat, že v rámci globalizace bude příští nálepka pro oponenty "protisvětový"
1
Sledujících
0
Sleduje
1
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
V článku je nyní uvedeno, že kancelář mohla fungovat jako pračka špinavých peněz, ale princip, na jakém by to v tomnto případu fungovalo už uveden není a docela by mě zajímal. Z toho, co se však uvádí, mám pocit, že špinavé peníze kancelář naopak vytvářela a pračku těch peněz by naopak potřebovala. Tedy pokud paní opravdu těch 153 mega nestihla utratit sama, protože pak už by nebylo co prát.
1 odpověď