Podíl zdrojů elektřiny na celkové směsi paliv dodavatele za rok 2020: uhlí 42,66 %, jádro 40,75 %, zemní plyn 9,61 %, OZE 6,75 %, druhotné zdroje 0,12 %, ostatní zdroje 0,11 %.
Když nabíjím na veřejných stanicích, tam dodavatelé garantují elektřinu z obnovitelných zdrojů. Stejně jako v případě nabíječek obchodního řetězce Lidl. Žijete v bludech. A mimochodem, fosilní palivo, které je potřeba nejprve dopravit do rafinérií, vyrobit z něj druhotný produkt a následně opět přepravit a několikrát přečerpávat, to se podle Vás děje jak? Zkuste se zamyslet, není ekologičtější dopravit elektřinu přímo do vozidla? Kdo má teď na hlavě máslo?
V zásuvce na nabíjení je ekoproud a ve vedlejší je z uhlí??? Tomu věříte? V lídlu to umí? A tak ještě tu o Hurvínkovi!
🤣😂🤣
2
Sledujících
0
Sleduje
2
Sledujících
0
Sleduje
Pan odborník překvapivě zapomněl na jednu věc, která se používala odpradávna. Vykácíme-li napadeného jedince a dřevo spálíme před vylíhnutím imag, je po populaci. Stejně jako u kůrovce a u krasce je výhoda, že má jen jednu generaci. Opět článek strašící, že tzv. globální oteplování přinese hrůzy nevídané.
1 odpověď
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Je po populaci na jedné túji. Na dalších a dalších zahradách budou jistě další a další populace a napadené túje se nedají plošně vykácet jako smrky napadené kůrovcem. A i kdyby to šlo, bude pro majitele jen slabá útěcha, že už nevznikne další generace krasce - o túje každopádně přijdou.
1 odpověď