Chirurg, podnikatel a účastník řady zahraničních misí s Lékaři bez hranic Tomáš Šebek přišel s iniciativou Ministr zdraví, která má velké ambice: „Do roku 2030 v Česku prodloužíme dobu prožitou ve zdraví o pět let.“
Češi mají stále nejvíc peněz na běžných účtech. Bilion korun, který leží na spořicích účtech, začíná erodovat. Exbankéř Lubor Žalman a ekonom Dominik Stroukal říkají, že bez akcií to nepůjde.
V dnešním díle se podíváme na největší vodní plochu v ČR - na Lipno. Tentokrát budeme vláčet s lipenským rybářským průvodcem Honzou Pýchou, který nám poradí, jak se na tak velké vodě orientovat a co chytat.
Tři elektromotory, výkon přes 500 koní, akcelerace z klidu na stovku za pět sekund, k tomu drsný bodykit a oči vypalující lak navrch – e-tron S Sportback prostě křičí na celé kolo, že ho nikdo nesmí jen tak přehlédnout. Ale umí taky ještě něco jiného…?