Já měl WP několik, včetně jejich vrcholné Lumie 950, která podporovala i desktopový režim po připojení monitoru, jako to dnes umí např. Dex od Samsungu (Apple ani po letech nic) a byla to paráda. A ano, zabíjela to nedostatečná pozornost ze strany vývojářů a občasná bezradnost při pokusech něco nastavit. Za mě to škoda byla, ale já nemusel platit náklady na vývoj, takže mě se to mluví 🙂
Ač se to tu zvrhlo v pěkný hejt, rád bych přidal trochu jiný pohled. Zamysleli jste se někdy, proč stát živí pracovní agentury zaměstnávající hendikepované? Totiž, v praxi to funguje tak, že si někdo založí úklidovou nebo třeba hlídací agenturu, stát mu zaplatí lidi a své služby nabídne na trhu. Veškerý takový zisk jde pak přirozeně do rukou majitele. A že by si agentura vzala lidi, kteří vyžadují nějakou zvláštní péči, to si nechte zajít chuť, bere jen ty, co jsou schopni pěkně makat, právě ty, kteří by se na trhu práce uchytili pravděpodobně tak jako tak. Vlastně by stačilo, aby si firmy tak tvrdohlavě nevynucovaly osmihodinovou pracovní dobu, která hendikepovaným opravdu nevyhovuje. Nabídka zkrácených úvazků je naprosto tristní. Na to by se měl stát zaměřit a případně podpořit.
Péče o rodiče je aspekt, který dítě čerpá z chování svých rodičů k prarodičům. Neni to něco, co by se dalo "vychovat", jak tu někteří píšou. Ono obecně dřív bylo mnohem častější, že se lidé "koukali do jazyka" a o tu nevděčnou a věčně podrážděnou babku se nějak postarali, pak si ulevili doma. Když to dítě vidí přebere to. Jediný rozdíl, že dnes už se mladí nejsou ochotni kousat do jazyka. Prostě staré dobré chovejme se tak, jak chceme aby se ostatní chovali k nám. V tomto případě, ať už reálném či smyšleném, nemáme moc málo informací. Ale už ten začátek v komentáři o tom, jaké mají s dětmi vztahy a že je to asi generačním rozdílem svědčí spíš o tom, že paní matka má ve všem jasno, aniž by se obtěžovala zeptat na názor ostatních. Jinak by asi věděla, proč mají takový vztah jaky mají a nemusela by spekulovat takovým klišé.
Frantisek Koch: Vy jste koukám chytrý jak rádio, oháníte se tím, že zemědělství nikdo nerozumí a nikomu se v zemědělství dělat nechce. No to bych klidně i podepsal, taky bych nešel orat pole, když nemusím, což ale neznamená, že jiní si je mohou ničit dle své libosti jen z titulu, že se ostatní nedívají. Z trochu jiného soudku... v mém okolí, co se půdy týče, není nic než lány polí, řepka, pšenice kukuřice kam se člověk podívá, louku jsem za 3 roky, co zde žiji ještě v okolí 10 km nenašel. A že se psem hledáme dost intenzivně. To je na maloměsto dost smutné, nemyslíte? Za to samozřejmě zemědělci nemohou, co koupili/pronajali, na tom hospodaří, ale za mě je dobře, že se tomu někdo snaží dát trochu přirozený rámec.
Clickbait ... hezky jsem se zaradoval, když jsem viděl ty v rozkroku rozedřené kalhoty, přesně v takovém stavy odchází i každé mé džíny... A zas nic. To už byl zajímavější jeden nápad studenta na kickstarteru, co nabízel nějaký spešl vosk co eliminoval tření, což mělo prodloužit životnost kalhot snad 3x. Už nevím, jestli to tehdy uspělo, ale za sebe bych si dovedl představit nějaké kevlarem vystužené kalhoty, kdysi dávno měl takové kamarád ve škole, ušila mu je mamka, když jí zbyla látka od zakázky pro hasiče.
Nedivím se, kdo by se chtěl věčně dohadovat se samozvanými génii, kteří dávno vše vědí z FB skupiny nebo od google. Dělat dnes doktora je za trest. Diskutující ví, který lék je nejlepší na tu kterou rakovinu, maminky si diktují, co je třeba očkovat a celá široká veřejnost se ze dne na den stala specialisty ve virologii. Tahle společnost si kolaps zdravotnictví zaslouží, třeba si pak doktorů opět začne vážit.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
No, to je ale prekerni situace. Když se k tomu připočte, že velká část toho vůbec potrestaná není ani tou podmínkou, protože prokázat znásilnění není tak snadné a na základě nařčení to rozhodně nejde, takových pokusů někomu intrikami zničit život tu už bylo..., tak to člověku na psychickém klidu nepřidá.
1 odpověď