Nevím,co Rusko chce nebo nechce,ale rozhodně bychom ho neměli podporovat svoji hloupou ekologií.Platíme předražený plyn,doslova Putinovi cpeme peníze.Svoje zdroje ve jménu zelené ideologie zavřeme a zničíme,až Rusko zavře kohouty,bude si nás vodit jak kašpárky.Dáme mu první i poslední.Putin nás má v hrsti a může si diktovat.Za naše peníze vyvíjet lepší a lepší zbraně,my můžeme jen psát hloupé články
Platíme předražený plyn atd...Ubohá dušičko bledá..
Dobrý den, rád bych uvedl , že exlusivní obchody se věnují zákazníkům osobně a cíleně, tedy počet dvou již bývá pro obsluhu maximální. Obchodní jednání je i desítky minut a zboží je nabízeno dle požadavků zákazníka osobitě. Madam by mohla také čekat tak dlouho, že by z této události vytěžila další článek. Jde o mou zkušenost a počkal jsem si u kafe, až bylo volno ( cca 15 min.).Na barvě pleti , vážená paní, u těchto prodejců s Vámi uvedeným sortimentem vůbec nezáleží. Jen poznámka - Domníváte se, že Rolex je vhodné navštívit s malým dítětem a dalšími v kočárku ??
Luďku , omyl . Druhou světovou válku mají na svědomí reparace Německa vůči vítězům v první světové a celosvětová krize, která umožnila nacionalistům dostat se k moci. Čili peníze . Co se týče komunismu v Rusku , tak ten má na svědomí opět Německo , které zaplatilo návrat Lenina do Ruska a finančně podpořila revoluci. A to proto, aby Rusko odstoupilo z první války a Německo mohlo stáhnout vojáky z východní fronty na frontu západní. Tak že suma sumárum zase prachy a kapitál.
Velmi smutné, ale zcela pravdivé.
Já si to moc dobře pamatuju. Maso v obchodě jednou týdně a fronta na něj - dávalo se ne to, co člověk chtěl, ale co zrovna bylo. Nebo se musel podplatit řezník. Toaletní papír řadu let nedostupný, stříhalo se Rudé právo, když náhodou přišel do,papírnictví, tak se vydávaly dvě role na osobu, musela jít nakupovat celá rodina. V zelenině pár oschlých mrkví a trocha brambor, zelinářka se musela taky uplácet (samozřejmě bafuňáři všude chodili zadem a měli všeho dost). Na ledničku, pračku se čekalo půl roku minimálně a musel se uplatit prodavač, aby ji nechal, když náhodou přišla. O autech nemluvě - tam byl pořadník několik let. Jestli byly výrobky kvalitní, nikdo nevěděl, protože ode všeho byl jen jeden druh, takže to nešlo porovnat. Oblečení se nedalo koupit, kdo si neuměl ušít, musel sehnat po známosti švadlenu, telefon byl většinou jeden v celém paneláku a telefonovat se chodilo k sousedům, na vlastní telefonní linku nebyl nárok vůbec. Bydlení bylo levné, chleba a mléko taky, ale všechno ostatní bylo v poměru k tehdejším platům neskutečně drahé (taková televize se dala pořídit za 2 - 3 měsíční platy, pokud ji člověk sehnal). No bylo líp, že?
Hleďme, pane,koukám, že jsme žili každý v úplně jiné bublině. My měli telefon a nahatej jsem do školy fakt kolem kostela neběžel. Byli to prostě jiné. Upřímně, pokud něco nepotřebuji, tak mi to také nechybí....
Cituji článek:
"Letoun se měl svou slávou a vlastnostmi přiblížit známému americkému protějškovi."
Marně přemýšlím jakému "známému americkému protějškovi" se mělo německé bitevní letadlo přiblížít?
Tehdy byl jediný podobný a opravdu známý letoun pouze v SSSR, konkrétně Iljušin Il-2 „Šturmovik“.
P47 Thunderbolt 🙂
Vaše inteligentnce se rovná inteligenci kmenů od řeky limpopo
Bohužel, pane Krupko, Michael má pravděpodobně pravdu. Počkejme si...
Citace "Měl to zpočátku snadné, neboť Rusové nebudovali obranný systém, připravovali se pouze na útok. Konec roku 1940 a začátek roku 1941 je temná historie Ruska a vůbec se o ní nemluví", je ověřená vzpomínkami a literaturou.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Tento komentář byl smazán uživatelem.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Děkuji, značně pravděpodobný odhad situace.