Naprosto souhlasím. Jedna policie je ve služebním poměru. V pořádku. V druhém případě se jedná o ozborjené zaměstnance. To už v pořádku není. Podobnost s lidovými milicemi se téměř nabízí. A to je historicky ověřeno špatně. Druhá věc je, že někdo nesplní parametry pro policii (psychologické testy, fyzické testy, alkoholismus). Tak ho vezmou k městské. To je taky špatně.S opilými, ozbrojenými zaměstnanci města jsem se už setkal dvakrát. Nechal jsem to řešit tu státní. Ta hříšníkovi odebrala zbraň a odvezla si ho. Ozbrojený opilec je životu nebezpečný vždy. O to více, když se obec snaží svého zaměstnce omluvit slovy, vždyť je to přece Venda od sousedů... Jsem jednoznačně pro policii ve služebním poměru.
Tabulka je zajímavá. U pneumatiky Wredestein je u druhé hodnoty uvedeno německy Trocken = sucho. Tedy nikoliv sníh, jak je uváděno v překladu u ostatních pneumatik. Pokud by byla hodnota brzdné dráhy na sněhu kratší, než na mokru, byl by to fyzikální zázrak, nebo spíše nesmysl, což je, bohužel, uvedeno v článku. Pane redaktore, když něco překládáte do češtiny a jazykem nevládnete, použijte slovník. Jinak prezentujete zcela nesmyslně zavádějící výsledky testu o něčem jiném.
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ano. Jezdím tudy. Tato křižovatka je matoucí a podle mě špatně značená. Značka hlavní silnice s dodatkovou tabulkou by problém vyřešila jednou pro vždy a rozhodně by nebyla nadbytečná. řešení za pár korun. Přehledné, vypovídající. Ale proč dělat něco pro bezpečnost provozu, když odborník si postaví hlavu. O tu zřejmě nejde. Řešení: nechat "odborníka" na značení zaplatit škody na vozidlech. Každý by měl být hmotně zopovědný za svá rozhodnutí. Pro zaměstance veřejné správy by to mělo platit dvojnásob.
1 odpověď