Využití plynových zdrojů přímo v místě těžby je skvělá myšlenka. A vyrovnávání spotřeby el.energie v době, kdy v noci nefouká, je rovněž správný záměr. Je to ta správná reakce na zelené šílenství nařizované Německem. A co se Ukrajiny týče, na těch vrtech ve lvovské a ivano-frankivské oblasti jsem pracoval několik let a troufám si říct, že Ukrajincům rozumím a jsem přesvědčen o tom, že podpora Ukrajiny je v našem zájmu. Jako pamětník ruské invaze v roce 1968 o tom nepochybuji. A po své zkušenosti z Ruska to vím naprosto jistě.
Kdysi jsem se zůčastnil školení v Paříži, kde nás v jednom odborném tématu školil Angličan. Večer jsme se sešli u kávy a vína a probírali jsme všechno možné, takové príma posezení. Nějak jsme se při diskuzi o všem možném dostali i k historii a druhé světové válce. A já jsem při rozhovoru s tímto do té doby srdečně se chovajícím Angličanem řekl, že nás Anglie v Mnichově moc nepodržela. A v ten moment byla veškerá srdečnost pryč, Angličan se na mě podíval s pohrdáním a řekl : "To bylo v zájmu impéria".
Když jsem ještě jezdil na motorce (Ducati Diavel), jsem se Buchlákům pečlivě vyhýbal. Kdysi jsem jel od Brna k motorestu nahoru - v pomalém pruhu a v protisměru vyletěl nějaký šílenec na supersportu s kolenem na zemi v protisměru za dvojitou plnou čárou. Minuli jsme se tak o 50 cm. Od té doby jsem se zařekl, že tudy už nepojedu, ani autem.
Pakt byl pouze pokračováním"apaseamentu," kdy jsme, jako první, pocítili věrnost "spojenců." V této fázi je absolutně falešné obviňovat Stalina, že nepomohl. Jakákoli pomoc, byla podmíněna vstupem Francie do války s Hitlerem. Pozdější "spojenci," Anglie a Francie lavirovali mezi Stalinem a Hitlerem, jako variantami, co pro ně bude výhodnější. Ještě 14 dnů před napadením Polska jednali zástupci Francie i Anglie "naoko" o smlouvě se Stalinem, aby se nakonec ukázalo, že od svých vlád nemají žádné pravomoci takovou smlouvu uzavřít. "Pakt" byl výsledkem vysoké diplomacie "spojenců," jejíž plody ochutnali jako první Poláci, kterým ti samí "přátelé,"
pomohli v sedě,.dokud je Hitler nepostavil do pozoru. Stalin byl ochoten jít s Anglií a Francií proti Hitlerovi. Nebyla ochota, nebyla ani vůle Polska a Rumunska umožnit Rusům vstup na jejich území v případě konfliktu s Německem. Raději to přenechali, jak se tehdy jevilo přijatelnější, na panu Hitlerovi! A co se týká "rozvrácení Polska," tak Stalin si vzal jen to, co mu v r. 1920 uloupil fašista Pilsudski, s tichým souhlasem 'Společnosti národů." Te samé společnosti, která stanovila po Velké válce hranice Polska úplně jinde (téměř shodně s Curzonovou linii). Kdo byl tedy zrádcem. Kdo chce dnes Stalinovi vyčítat, že mu Hitlerova
košile byla blížší, než "spojenecký" kabát? Tohle všechno pan redaktor samozřejmě při své inteligenci zná! Prodává jí však prostřednictvím lží za mrzký peníz "věřícím," kteří si možná věci, které uvádím ověří i z jiných pramenů, než je Seznam. Ti ostatní mě označte dezolát, chcimir, putinovec, . . .
Označil jste se naprosto správně.
Kdepak, ty nečteš ,,pravdivou literaturu", protože ta u nás už dlouho nevychází. To co čteš, jsou pouze ideologické a propagandistické bláboly pro vymývání mozků. A nečteš ani proto, že by ses chtěl dozvědět pravdu, protože pravda by mohla nabourat tvé rusofobní představy. Mimochodem, Hitler a nacistická generalita, např. polní maršál von Paulus, rovněž nehleděli na ztráty vlastních vojáků, stejně tak nechával své Italy masakrovat Mussolini, zfanatizované Japonce císař Hirohito, desítky tisíc zbytečně padlých příslušníků francouzské osvobozenecké armády měl na svědomí generál de Gaule, ani vrchní velitel invazních vojsk maršál Montgomery a jeho věčný rival generál Ike Eisenhower neváhali hnát tisíce mužů do útoku navzdory vědomí, že většina nepřežije, apod. Jakmile jde o slavné vítězství nebo potupnou porážku, žádný führer, maršál, generál, prezident či premiér, dokonce ani frajtr jako Zelenskyj, se neohlížejí na lidské utrpení a ztráty. Není proto pravda, že pouze sovětské (dnes ruské) velení pod tlakem nepřítele nikdy neváhalo hnát své armády na jatky kdykoli hrozila porážka nebo se naopak rodila naděje na vítězství. Tak tomu bylo, je a bude od pradávna u všech národů, které kdy vedly války. Nejedná se o žádnou ruskou specialitu, jak nám dnes sugerují naší novodobí politruci a přepisovači historie. Příkladmo zmiňují Napoleonovu Velkou armádu, která utrpěla tak strašné ztráty, že ze 675 tisíc vojáků, kteří se zúčastnili tažení do Ruska, padlo 550 tisíc mužů, přestože car mohl postavit do pole o 200 tisíc vojáků méně.
Drahý soudruhu, za tohle tě jistě tvůj dozorčí orgán z FSB pochválí.
6
Sledujících
0
Sleduje
6
Sledujících
0
Sleduje
A draze vytížený uran je kde ? ?
2 odpovědi
0
Sledujících
0
Sleduje
0
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
V ruských A-bombách, kde jinde.
3 odpovědi