Zdůvodnění rozsudku: „Evropský parlament se staral o lidi, kteří ve skutečnosti pracovali pro stranu krajní pravice“. Co je na tom jiného, než když se Evropský parlament a jiné struktury EU masivně finančně starají o strany a další součásti krajní levice, např. o většinu neziskovek atd.? Tam to nevadí a tady ano? Trošku mi to připomíná Rumunsko a jejich prezidentskou šaškárnu. Kdo nejde s námi, jde proti nám - to už tady bylo.
"přesuny absolvuje v novinářském voze a spát bude v bivaku ve stanu". Fajn. I tak se dá předstírat, že je normálním člověkem a prezidentem všech Čechů. Takže místo toho, aby se závodníci i doprovod starali o náročný závod, bude jim tam pomáhat/překážet prezident. A mimochodem, co u prezidenta znamená "vyrazit si soukromě" ? A nepište mi, že to znamená, že si to platí ze svého (tedy potažmo z daní). I kdyby, prezident není soukromou osobou nikdy.
Milý Jane Broule, jste asi fakt id.ot. Zaprvé, srovnávat dnešek s předchozími staletími je nějaká úchylka. Možná můžete příště zabrousit do doby kamenné. Zadruhé, není důležitý stav (byť dle Vás skvělý), ale tendence, kam směřujeme. A tam je snad všem normálním lidem jasné, že to nemůže dobře dopadnout
0
Sledujících
1
Sleduje
0
Sledujících
1
Sleduje
ma pravdu, predsedo