Tuhle jsem byla na poště kvůli ověření podpisu a tam velká skupina bez výjimky opravdu vypasených cikánů, cikánek i cikáňat. Samozřejmě jsem se napřed lekla, jestli tam mám vůbec mezi nimi čekat, než na mně přijde řada, ale musela jsem, tak jsem je pozorovala. Už to nejmenší cikáně vykřikovalo na celou poštu - "mamí, už máš penízky?" Takže jsem pochopila, že celé hordě jsou vypláceny dávky na kde co. Otvírala se mi kudla v kapse, co nás ti přiživníci stojí. Práce nic, škola nic, sousedská ohleduplnost nic, jen zlodějny, násilí a bordel. Když vidím pracujícího cikána, brečím štěstím. Jednoho jsme měli v týmu, všichni to citili jako já - bože, pracující Róm, jaké sebezapření jednoho slušného Róma, všichni ho chválili a milovali. Jenže zabral první výplatu a už jsme ho neviděli. Šel rovnou na pracák pro podporu.
Copak další učitel dějepisu a zeměpisu, vedle premiéra - taktéž učitele dějepisu, Rakušana jako učitele zeměpisu, Výborného jako učitele náboženství a mnoha dalších neschopných učitelů ve vládních stranách a vládě, můžou něco smysluplně řídit? Zejm. stát? Kdy už to voliči čtyřkolky pochopí? Že lidi, kteří si vlastním podnikáním nevydělali ani korunu, nemohou něco ekonomicky řídit???!!!! Ti vymyslí jen a jen takové ptákoviny nebo zlodějny.
Copak učitel zeměpisu a učitel dějepisu můžou něco hospodářsky řešit? Copak si vydělali někdy jedinou korunu jinak než přisátím na stát? Nebo tak, že něco ušmelili nebo ukradli? Copak je management státních firem vybírán jinak než mezi spřízněnými pochybnými lidmi? Ne! Tak se nesmíme divit. Tady jde "jen" o poštu. Ale ti stejní řídí i stát.
Blbý článek od stejně blbého autora. Dnešní absolventi VŠ by za dřívějších dob nezískali ani maturitu, protože jsou líní, nemyslící, pořád jen čumí do mobilu, chtějí prebendy, vysoký plat, práci z domova a krátkou pracovní dobu. Tak tihle, co nic neví a neumí, zato se honosí prázdnými a nekvalitními tituly z nekvalitních škol pro rychlostudenty a modelky, co tam učí mizerní učitelé, ti opravdu mohou preferovat tuto ubohou vládnoucí skvadru. Navíc toto tvrzení je nepodložené, já neznám skoro nikoho, kdo bude volit Fialu, a jsou to miliardáři, skvělí odborníci technici, právníci, ale i řemeslníci, kteří jsou na roztrhání, protože práce rukama se ti "vzdělanější" štítí, jenže pak neumí ani jedno ani druhé.
Omezený, neinformovaný autore poněkud mdlého rozumu, v této zemi pilíře demokracie dávno neexistují!!! Asi žijete někde jinde. Policie nekoná nebo jen (!!) na objednávku, soudci jsou nenažraní, líní, zaujatí ( a to v nejlepším případě, jinak prostě úplatní), hloupí, nevzdělaní a nezodpovědní, úředníci nekonají a zákony jsou jim fuk, veškeré této kastě nehrozí za jejich flinkání a porušování zákonů a práv občanů žádný postih, takže se zákonům jen hnusně smějí, to je podle vás demokraie? Mluvím jen o osobních zkušenostech!!!! Tady žádná demokracie není! ODSka měla být dávno zrušená jako zločinecká organizace, která od začátku "demokracie" ruku v ruce s ČSSD nakradla asi tak několik státních rozpočtů. Vedle toho Babiš je břídil. Tak nemelte kraviny, vy nestoudný malinkatý mozečku!
Všichni ti mizerní "odborníci" se zabedněnými palicemi by se radši neměli vyjadřovat, protože je hned vidět, co jsou zač a těm dětem akorát škodí. Tisíce let se ví, jak to je, jen tzv. "moderní věda" je v koncích. I když už i ta naše "věda" konečně začíná měnit náhledy, protože je tolik důkazů, že nejsou zamést pod koberec. To je stejné hloupé, jako když čára na papíře tvrdí, že neexistuje 3D, ale jen 2D.
Šmuclerová by jim tu rozmařilost vyhnala z hlavy. Vždyť ta ČT je schopná naprosto bez viditelné práce utratit nekonečné peníze!!! Např. 17 sekcí v TV, každá se šéfem, který pobírá neuvěřitelné prebendy, např. luxusní auta i pro soukromé použití bez omezení, to je vrchol!! Na Nově Šmuclerku určitě naučili šetřit. Ti zevnitř v tom zahnojeném smradlavém rybníku akorát budou dál pokračovat. Opravdu nejde o těch pár korun na měsíčních poplatcích pro fyzické osoby, ale firmy už osolili naprosto nechutně o milióny, i když nemají jedinou televizi. A co za to? Blíží se dovolené, všimněte si, že 2 měsíce nebudou dělat nic, naprosto nic!!!! 1/6 roku!!! Už teď vysílají jen z archivů a žerou a žerou....
Rádoby hluboká filosofická úvaha bez kvalitní analýzy a tudíž nekvalitními závěry.
Když policajti nekonají, soudci soudí úplně pitomě tiviální případy léta a s protizákonnými rozsudky, úředníci se nenamáhají dodržovat zákony této země (mluvím o konkrrétníh případech!!!), ÚS soudí podle vládního zadání, vládne u nás soudcokraccie a úředníkokracie, to se dotýká každého a ze zoufalství se hledají v až absurdních řešeních. Důchodce si neberte do huby, ti svá nejlepší léta strávili pod zlodejskými mafiemi ODS a ČSSD, které tady vytvořily rukou společnou a nerozdílnou "Divoký východ". ČSSD je zaslouženě v propadlišti dějin, ale ODS pořád ti zapomnětliví, zainteresovaní nebo hloupí drží u moci. Jako by toho jejich svinstva bylo málo, navíc pod premiérem, který neumí ani trojčlenku, je jen blbým učitelem dějepisu, co si hraje na profesora, co si titul udělil sám sobě. Kdyby tyhle dvě partaje a jejich kmotři vrátili, co nakradli, máme na všechno. Na Janouška, Rittiga, co si blahobytně žijí z obludných balíků nakradených peněz a další kmotry všichni už zapomněli? ANO vzniklo jako protestní hnutí proti ODS a ČSSD, takže čelí trvalé nenávisti a dehonestaci právě od ODS a jeho ocasů. Jak jednoduché. Jak z toho ven? Těžko, pořád dorůstají naivní mladí, co jim nedávná historie nic neříká a kteří ještě nic nezažili a pak ti velmi zapomnětliví. Ale to není na příspěvek do diskuse.
7
Sledujících
0
Sleduje
7
Sledujících
0
Sleduje
Ověřený uživatel
Tento účet je ověřený Seznamem a představuje skutečnou osobu, registrovanou firmu nebo subjekt.
Dělá se mi špatně, že státní podnik je takto sociálně sprostý a lhostejný. Fakt jsou neuvěřitelná pakáž, od ministra po toho mizeru, co dokáže říci "dnes nikam nepojedete", místo aby sehnal pomoc. FUJ, FUJ, FUJ