Letenští stylově oslavili návrat do elitní soutěže po 19 letech, kam se dostali přes tři předkola. V hlavní fázi Ligy mistrů zvítězili po 14 zápasech a poprvé od prosince 2003.Neuběhly ani dvě minuty a Letná vybuchla nadšením poprvé.Po střele Haraslína se trefil Kaan Kairinen.A bouřily nejen zaplněné ochozy, ale také VIP tribuna, do které zavítala i herečka Jiřina Bohdalová (vlevo).Jedním z hlavních hrdinů se stal útočník Victor Olatunji.Byl to právě nigerijský útočník, kdo krátce před pauzou zasadil rakouskému soupeři druhý úder.Také třetí gól nesl Olatunjiho podpis. Čerstvě pětadvacetiletý útočník šel v 58. minutě sám na gólmana, přihrávkou ale našel ještě lépe postaveného Laciho: 3:0."Snažili jsme se jim nedat moc prostoru, aby si nevytvářeli šance. Ve druhé půli jsme byli mnohem lepší než v první. Skóre je zasloužené, protože jsme si vypracovali dost příležitostí," prohlásil po utkání střelec třetí branky.Projděte si další momenty ze zápasu Sparta - Salcburk....................................