Novinky • úterý 1. října. Svátek má Igor.

živěON-LINE: Írán odpálil na Izrael 500 raket, přímý zásah v Tel Avivu

Írán odpálil rakety směrem na Izrael, uvedla izraelská armáda. Obyvatele Jeruzaléma a jižního Izraele před útokem varují sirény. Mají se schovat. Jde o odvetnou akci za v noci zahájenou pozemní operaci Izraele do Libanonu. Z Izraele jsou hlášeny i teroristické útoky, které si vyžádaly několik mrtvých.

Lipavský už schytává jedovaté pirátské šípy

Česko zablokovalo společné prohlášení EU vyzývající k příměří v Libanonu

Policie zasahuje v sektě na Plzeňsku, kde došlo k tragickému domácímu porodu

Zemřel herec Gavin Creel

Zemřel John Ashton, hvězda filmové série Policajt v Beverly Hills

Lipavský odchází od Pirátů

Seniorka se lekla štěkajícího psa a po pádu se zranila. Majitel zvířete musí zaplatit milion

FOTBAL ONLINE: Fantastická trefa! Sparta ve Stuttgartu vyrovnává

První krok zvládli, druhý by měl být papírově ještě těžší. Fotbalisté Sparty hrají v Lize mistrů po domácím triumfu 3:0 nad Salcburkem na hřišti německého Stuttgartu. V průběhu prvního poločasu je stav zápasu nerozhodný 1:1. Utkání začalo v 18:45, sledovat jej můžete prostřednictvím textové online reportáže na Sport.cz.

HOKEJ ONLINE: Kometa se Dynamu gólově vyrovnala. Litvínov slepil dva góly do minuty, Kladno si znovu osedlalo mistra

ONLINE: Video momenty. Fanoušci Brna se opřeli do Dědka, Kometa smazala manko

Na Muchovou se valí kritika. Respekt neexistuje, zuří Ruska

Snímek „Afghánské Mony Lisy“ je světoznámý: Dnes byste ji nepoznali, před radikály prchla do Itálie  Eva Slachová

Přezdívá se jí „Afghánská Mona Lisa“ a její jméno možná neznáte, ale určitě si vybavíte její uhrančivé zelené oči a smutný pohled na obálce časopisu National Geographic. Řeč je o Šarbat Gula, afghánské uprchlici s těžkým životním údělem.

Vtip
Zajíc Fiala je případ pro Chocholouška  Politické Glosy

Možné je všechno: vcelku zábavný pořad kazí nevtipní účinkující a rozpačitý Zedníček  Cinefil

Kdo potopil pirátskou loď? Bartoš se přeprogramoval, Lipavský utrhl kormidlo  Nicol J.

Automaticky nekonečně načítané články
Následují automaticky nekonečně načítané články. Zde je můžete přeskočit.
Skok před automaticky načítané články.
Lev
Pokud jste single, měli byste dnes vyrazit na místo, kam běžně nechodíte. Láska totiž může číhat úplně všude a zpravidla vás potká někde, kde byste to vůbec nečekali. Udělejte proto krok vstříc novému seznámení a vyrazte na nějaké zajímavé místo.