Taylor Swift veřejně podpořila Kamalu Harris: Zareagovaly na to největší hollywoodské hvězdy

V noci na středu proběhla první debata kandidátů na prezidenta USA Kamaly Harris a Donalda Trumpa. Krátce po jejím skončení vydala jedna z největších a nejvlivnějších hudebních hvězd současnosti Taylor Swift prohlášení, v němž podpořila Harris.

S Kaiserem prý bylo veselo i v posteli: Jana Švandová se s ním při nahé scéně vůbec nestyděla

Petra Svoboda se po tragické smrti manžela vrátila na televizní obrazovky. Nový účes a úsměv pro diváky

Češi se Španělskem prohráli. Macháč sebral Alcarazovi set, pak musel v křečích vzdát

Plány českých tenistů na zdolání domácího Španělska v prvním zápase daviscupové kvalifikace ve Valencii vzaly rychle za své. V úvodním souboji dvojek Jiří Lehečka nedokázal vyhodit z rytmu zkušeného Roberta Bautistu a prohrál za 108 minut 6:7, 4:6. Překvapit mohl Tomáš Macháč proti světové trojce Carlosi Alcarazovi. Úvodní set vyhrál 7:6, pak ho ale začaly deptat křeče. Druhý set prohrál 1:6 a následně vzdal. Celkovou porážku s domácím týmem 0:3 neodvrátil ve čtyřhře přes slibný začátek ani pár Jakub Menšík, Adam Pavlásek, který prohrál s dvojicí Alcaraz, Marcel Granollers 7:6, 3:6, 6:7.

Historická premiéra. Pražské superligové derby se bude hrát v Německu

Další ostuda pro český fotbal. Lvíčata po hororovém výkonu schytala debakl

Skvělý Šulc i divoká přestřelka. Češi slaví v Lize národů první výhru

Co je to ideální váha a jak poznáte, že byste měli zhubnout? Napoví vám obvod pasu a chůze do schodů

Kila navíc nejsou pouze otázka estetiky, ale také zdraví. Obezita je jednou z nejrozšířenějších civilizačních chorob a Česko je v tomto ohledu na předních příčkách evropských statistik. Jak zjistíte svoji ideální váhu a kdy už je potřeba životní styl přehodnotit, pokud chcete snížit riziko různých zdravotních potíží?

Jennifer Lopez v sexy šatech pomsty aneb „O tohle jsi přišel, Bene“! Móda na filmovém festivalu v Torontu

Dvanáct rad zesnulého psychologa Radka Ptáčka pro rodiče: Základem je dítě fyzicky netrestat

Lenku (32) trápila malá prsa, teď už si může dovolit nosit výstřihy!

Další luxusní auto za všední cenu: Audi nabízí vybavené SUV s naftou a čtyřkolkou za nevídané peníze

Poslední měsíce se u Audi nenesou jen v duchu čerstvě představených novinek, ale i doprodeje kousků, jejichž životní cyklus se blíží ke konci. Několik modelů dostalo rozlučkovou edici Perfection, která nabízí skvělý poměr cena/výkon. Nejnovějším přírůstkem mezi nimi je SUV Q3.

Fabia má zaděláno na problém. Ještě letos dorazí na český trh modernější soupeř slibující mnohem lepší cenu

Čína hlásí průlom v elektromobilitě: Nabíjení trvá stejně jako návštěva pumpy