Výsměch, zaznělo z tábora Teplic. Nebudu se vyjadřovat, řekl na adresu rozhodčích trenér Frťala

Z tváře teplického trenéra Zdenka Frťaly se dalo vyčíst mnohé. Naštvanost, frustrace, zklamání, ale zároveň i hrdost. Teplice v pátém kole fotbalové Chance Ligy sahaly na Slavii minimálně po zisku jednoho bodu, ale nakonec vše změnily dvě branky sešívaných a byla z toho prohra 1:2. Po zápase se vyrojily spekulace, zda nestál za prohrou Teplic i faktor sudích.

Leverkusen má další trofej, po penaltách slaví výhru v Superpoháru. Zaskvěl se Schick

Výsledky dne 18. srpna 2024

Sparta zvládla složitou bitvu v Jablonci, Slavia předvedla obrat, radují se Bohemians i Hradec

Čína hlásí průlom v elektromobilitě: Nabíjení trvá stejně jako návštěva pumpy

Rychlost nabíjení je jednou z podstatných slabin elektromobility, na které výrobci sice postupně pracují, ale stále nedosahují takového časového komfortu jako při klasickém tankování. Zásadní průlom v této oblasti hlásí čínský Zeekr s modelem 007, jehož údajně nabijete za 10 minut…

Obytňák plný chytrých nápadů a promyšlené praktičnosti: Frankia Now ukazuje, že obytný vůz pro masy nemusí být nudný

Zemřel člen party okolo žlutých trabantů. Radku Jonovi bylo pouhých 38 let

Bolševici se během Velké ruské čistky pod vedením Stalina vraždili mezi sebou  Jan Valtr

Po půlnoci 25. srpna 1936 byli Kameněv a Zinovjev, kdysi nejbližší Stalinovi spolupracovníci vyvlečeni z cel Lubjanky a odvedeni do popravčí místnosti. Měli být jedni z prvních zlikvidovaných ve velkém monstrprocesu.

Třešnička na dortu života: Demence  Hana Mudrová

Ženy, které doprovází řidiče balkánských kamionů - placená péče na cestách, včetně sexu  Wolfee

Sparta postupuje. Po skvělém poločasu to však bylo drama. Překvapila slova Kollera a Bednáře  Jan Mareš