Výluka tramvají skončí dříve. Přes Tržnici pojedou už v polovině července
Před 11 minutami
Dobrou zprávu přinesl cestujícím Dopravní podnik města Olomouce (DPMO). Pro cestující se zkrátí výluka tramvají přes Tržnici, která zde trvá od 8. května. Původně měla skončit až 8. srpna, DPMO nyní hlasí konec už v pátek 17. července.






































































































































