Výrobce tanků Leopard míří na burzu
Před 12 minutami
V Evropě se chystá další velký vstup zbrojovky na burzu. Výrobce tanků Leopard 2 a houfnic Caesar, společnost KNDS, chce v primární veřejné nabídce (IPO) prodat pětinu svých akcií. Obchodovat se budou ve Frankfurtu nad Mohanem a v Paříži. Firma se promění ve francouzsko-německý podnik a mezi její hlavní soupeře bude patřit i česká zbrojovka Czechoslovak Group.






























































































































































































