Před 21 hodinami
Spojené státy mají tendenci jednat jako světový lídr v mnoha oblastech, včetně vesmírného programu, přičemž za doby vlády prezidenta Donalda Trumpa se vlastenecká a vychloubačná politika stala de facto standardem. V globalizovaném světě ale takřka žádná země nedokáže jednat jako solitér, přičemž tu a tam je potřeba to důrazně připomínat. Zatímco Spojené státy vystrkují růžky a tváří se, že je na nich celý svět závislý, Německo jasně vzkazuje, že bez jejich technologií a know-how mohou Američané na spoustu věcí zapomenout, mimo jiné i na plánované vybudování základny na Měsíci.